Továbbra is Borbély Bence vezeti a BLSZ1 góllövőlistáját

Versenyt fut egymással Borbély Bence és Tímári Norman a gólkirályi címért. Bence és Norman is 2 gólt szerzett a hétvégén, így megmaradt támadónk előnye. A szombati Kelen SC elleni mérkőzés külön színfoltja lesz a két gólkirályjelölt találkozása, de számunkra a legfontosabb, hogy eredményesen szerepeljünk, bárki is szerzi a Pénzügyőr találatait.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 BORBÉLY BENCE17 PÉNZÜGYŐR SE
2 TÍMÁRI NORMAN16 KELEN SC
3 BALOGH BENCE BÉLA12 KELEN SC
4 SOÓS DÁVID ATTILA11 KELEN SC
5 KULCSÁR TAMÁS10 UNIONE FC
5 NÉMETH ZOLTÁN10 CSEPEL FC
7 BENCZE MÁRTON9 CSEPEL FC
8 BÁNK LEVENTE BARNABÁS8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
8 PAVELCSÁK ZSOLT8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
8 STAMPF ARMAND8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
11 HARSÁNYI DÁNIEL7 BUDAFOKI MTE II.
11 HORVÁTH TAMÁS7 BUDAFOKI MTE II.
11 KASZAI GÁBOR7 UNIONE FC
11 KOZSELKA ÁDÁM7 1908 SZAC BUDAPEST
11 MELCZER VILMOS7 UNIONE FC
11 PELLER ÁKOS7 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
11 TÓTH ÁDÁM SÁNDOR7 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
18 FEHÉR KENDE6 ASR GÁZGYÁR
18 KASZA DÁNIEL6 KELEN SC
18 KASZALA PATRIK6 REAC
18 KATONA GERGŐ6 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
18 KOCSIS BALÁZS6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
23 ARIBI HASSAN KHALIFA5 UNIONE FC
23 MICHELLER TAMÁS ANTAL5 REAC
23 OROSZ ÁKOS5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
23 ROSTA LEVENTE5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
23 SZENTIVÁNYI SZABOLCS BALÁZS5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
28 FOGARASSY MÁTÉ4 PÉNZÜGYŐR SE
28 HETYEI SZILVESZTER4 IKARUS BSE
28 KERÉKGYÁRTÓ MARCELL4 1908 SZAC BUDAPEST
28 KOÓS BÁLINT4 KELEN SC
28 KUKLIS KRISTÓF4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
28 LAUKÓ JÁNOS4 RAFC
28 LŐRINCZ DÁNIEL4 REAC
28 MARCZINKA TAMÁS4 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
28 MÉSZÁROS LÁSZLÓ4 CSEPEL FC
28 MOHÁCSIK GÁBOR4 CSEPEL FC
28 MOLNÁR ANDRÁS JÁNOS4 RAFC
28 NAGY GERGŐ4 REAC
28 PLAJNER ÁKOS SIMON4 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
28 SZABÓ ZSOLT ÁRPÁD4 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
28 TAKÁCS LÁSZLÓ4 CSEPEL FC
28 TURI ÁKOS4 PÉNZÜGYŐR SE
44 BAGDÁN GÁBOR3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
44 BERTA JÓZSEF3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
44 BÍRÓ BOTOND3 IKARUS BSE
44 CSÉKA KRISZTOFER3 ASR GÁZGYÁR
44 ÉBENHARDT TAMÁS3 RAFC
44 FERKEL MIKLÓS3 IKARUS BSE
44 GERHARDT ÁDÁM3 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
44 GYÖRGY KRISTÓF NORBERT3 KELEN SC
44 HORVÁTH KRISZTIÁN3 REAC
44 KALÁCSKA CSABA3 1908 SZAC BUDAPEST
44 KERTAI DÁNIEL3 KELEN SC
44 KINDLIK ÁDÁM3 REAC
44 KORITÁR DÁVID ATTILA3 1908 SZAC BUDAPEST
44 KÖDÖBÖCZ ANDRÁS ZOLTÁN3 CSEPEL FC
44 NÉMETH GERGŐ3 REAC
44 SZABÓ GÁBOR3 IKARUS BSE
44 TEPLÁN JÁNOS3 CSEPEL FC
44 TORDA BENCE3 CSEPEL FC
44 VENCZEL ZSOLT BENCE3 BUDAFOKI MTE II.
44 VÖRÖS PÉTER3 RAFC
44 ZIMERMANN ZOLTÁN3 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
65 BALLÓ HAROLD NORBERT2 ASR GÁZGYÁR
65 BERGENDI MÁTÉ2 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
65 BORGULYA GÁBOR2 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
65 FERENCZI ZSOLT2 CSEP-GÓL FC
65 FÜLÖP CSONGOR2 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
65 GRÚZ TAMÁS2 UNIONE FC
65 HAJAS BÁLINT2 BUDAFOKI MTE II.
65 HAJDU BÁLINT2 RAFC
65 HORVÁTH BARNABÁS2 BUDAFOKI MTE II.
65 JÓZSI GYÖRGY2 ASR GÁZGYÁR
65 KISS TAMÁS2 REAC
65 KOCSIS MÁTÉ2 PÉNZÜGYŐR SE
65 KRÁLL MÁRK2 PÉNZÜGYŐR SE
65 KUBÓ GÁBOR2 IKARUS BSE
65 LAKATOS ZOLTÁN2 REAC
65 LENGYEL MÁTÉ BARNABÁS2 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
65 MANKÓ DÁVID2 CSEPEL FC
65 NAGY DOMINIK2 1908 SZAC BUDAPEST
65 PÁLMAI ZSOLT JÓZSEF2 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
65 PINTÉR BENCE2 KELEN SC
65 PÓSA DÁNIEL2 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
65 ROZSÁLI ARTÚR2 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
65 SALI ROLAND2 CSEP-GÓL FC
65 SCHILE BENDE2 IKARUS BSE
65 SEBŐK MÁTÉ2 IKARUS BSE
65 SOMOGYI BÁLINT2 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
65 SZTRUNGA ZSOLT2 UNIONE FC
65 TÓTH DÁVID GÁBOR2 1908 SZAC BUDAPEST
65 TÓTH MÁRTON MIHÁLY2 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
65 TÓTH MÁTÉ2 PÉNZÜGYŐR SE
65 VAÁR DÁNIEL2 BUDAFOKI MTE II.
65 VÉGH JÁNOS2 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
65 ZÁMBÓ TIBOR2 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
98 ANCSIN KRISZTIÁN JÁNOS1 REAC
98 ANTAL SZILAMÉR1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 BALATONI MÁTÉ1 RAFC
98 BÁNFI LÁSZLÓ1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
98 BARNA MÁRTON1 REAC
98 BILACSICS ÁDÁM1 CSEP-GÓL FC
98 BÓDIS TIBOR GÁBOR1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
98 BOROS KÁLMÁN MILÁN1 ASR GÁZGYÁR
98 BUHÁLY GERGŐ1 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
98 BUZÁS GERGŐ MIHÁLY1 1908 SZAC BUDAPEST
98 CSIKÓS LEVENTE GÁBOR1 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
98 CSILLAG ANDRÁS1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 CZINEGE JÁNOS BENCE1 ASR GÁZGYÁR
98 DANI ZOLTÁN ANTAL1 REAC
98 DEMETER VIKTOR LÁSZLÓ1 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
98 DIAMANT ZSOLT1 PÉNZÜGYŐR SE
98 EDVI CSABA ZSOLT1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
98 EL – ATOUNI AKRAM1 CSEP-GÓL FC
98 FERENCZY DONÁT PÉTER1 RAFC
98 FODOR KRISTÓF1 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
98 GAUZER LEVENTE1 CSEPEL FC
98 GOMBKÖTŐ ÁRPÁD PÉTER1 1908 SZAC BUDAPEST
98 GRECSÓ BENCE TIBOR1 PÉNZÜGYŐR SE
98 HORVÁTH ÁKOS1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 IVANCSÓ DÁVID1 ASR GÁZGYÁR
98 JERNEI BENCE1 RAFC
98 KÁDÁR MÁTÉ1 KELEN SC
98 KELEMEN ZSOMBOR MIKLÓS1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 KERESZTESI BOTOND1 UNIONE FC
98 KISS NORBERT JENŐ1 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
98 KOVÁCS BÁLINT1 1908 SZAC BUDAPEST
98 LASCHOBER PÉTER GERGELY1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
98 LUKÁCS DÁNIEL1 RAFC
98 LUKÁCS RICHÁRD1 KELEN SC
98 MADAR MÁTÉ1 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
98 MARCHICA MARCO1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 MARKOVICS ÁDÁM1 BUDAFOKI MTE II.
98 MAUROVICS MÁRK ISTVÁN1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
98 MAYER MÁRK1 IKARUS BSE
98 MEGYERI MÁRK1 PÉNZÜGYŐR SE
98 MÉSZÁROS DÁNIEL ANDRÁS1 PÉNZÜGYŐR SE
98 MURÁNYI KRISTÓF1 UNIONE FC
98 NAGY DOMINIK1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 NAGY RÓBERT1 ASR GÁZGYÁR
98 NÉMETH GÁBOR1 BUDAFOKI MTE II.
98 OLÁH KRISZTIÁN FERENC1 PÉNZÜGYŐR SE
98 OROSHÁZI DÁNIEL1 REAC
98 OROSZ JÓZSEF BOTOND1 43. SZ. ÉPÍTŐK SK
98 PAHOLICS MÁTÉ1 BUDAFOKI MTE II.
98 PFISTER ERIK1 REAC
98 PIRI DÁNIEL1 CSEP-GÓL FC
98 RŐTHY MARTIN1 KELEN SC
98 SERGŐ MÁRTON1 ASR GÁZGYÁR
98 SIMON ZOLTÁN1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
98 SÓS BRÚNÓ1 IKARUS BSE
98 SVET MARTIN1 1908 SZAC BUDAPEST
98 SZABÓ TIBOR1 UNIONE FC
98 SZALAI ÁRON1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 SZALAI KRISTÓF1 1908 SZAC BUDAPEST
98 SZÁNTÓ DÁNIEL1 ASR GÁZGYÁR
98 SZEBENYI BALÁZS1 BUDAFOKI MTE II.
98 SZEKERES TAMÁS1 UNIONE FC
98 SZÉL BENEDEK1 IKARUS BSE
98 SZTOJANOVITS ZOLTÁN1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
98 TOLNAY ROKKÓ1 CSEPEL FC
98 TÓTH ÁKOS1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
98 TÓTH DÁNIEL ZSOLT1 PÉNZÜGYŐR SE
98 TÓTH GERGŐ1 PÉNZÜGYŐR SE
98 TÖRÖK ÁKOS1 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
98 TÖRÖK ZSOLT1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
98 VARGA PÉTER1 IKARUS BSE
98 VARGOVICS TAMÁS1 CSEPEL FC
98 VÖRÖS BENCE ISTVÁN1 CSEPEL FC
98 WILD TAMÁS RÓBERT1 KELEN SC
98 ZÁCH TAMÁS1 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
98 ZSOLNAI GERGŐ BÉLA1 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK