CSEP-GÓL FC – Pénzügyőr SE 2-3 (0-2) Sólyom Ferenc értékelése

BLSZ I. osztály 17. forduló

2022.02.26. (szombat) 16:30 óra. ESMTK Utánpótlás Sporttelep, XX. ker. Zodony utca

CSEP-GÓL FC – Pénzügyőr SE 2-3 (0-2)

Játékvezető: Rábel Alfréd, asszisztensek: Tóth Attila, Csékei Andor

Pénzügyőr SE: Steer Bence – Gál Szabolcs, Gálfi László, Grecsó Bence (Mészáros Dániel), Fülöp Csongor (Oláh Krisztián), Biró Ákos, Kasza Dániel, Balázs Bálint, Tóth Máté, Megyeri Márk (Tóth Márton), Gál Márk

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövőink: Kasza Dániel, Biró Ákos, Tóth Márton

Tipikusan olyan mérkőzés volt, ahol a játékosok tesztelik az edző idegeinek és szívének a terhelhetőségét. Az első félidőben jól és hatékonyan játszottunk, a két gólon kívül is voltak lehetőségeink, az ellenfél ritkán jutott el a kapunkig. A második félidő elején még hasonló játék folyt a pályán, aztán a sötétedés álmosságot hozott, és két figyelmetlenségből az ellenfél kiegyenlített. Az utolsó 15 percre megint felpörögtünk, és sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, de ahogy az lenni szokott mindig volt egy láb, vagy a kapus ami megakadályozta a gólt. Szerencsére a vége előtt Tóth Marci remekül találta el a labdát, ami utat talált a Csep-Gól kapujába.