Varázslat a Köér utcában – Pénzügyőr SE Öregfiúk – MTK Öregfiúk 2-2 (0-1)

Az Öregfiúk csapatunk 5 NAV dolgozóval a keretben döntetlent ért el, a 24 meccses győzelmi szériát produkáló listavezető MTK ellen

Pénzügyőr SE Öregfiúk – MTK Öregfiúk 2-2 (0-1)

Gólszerzők: Kovacsik 71′ (11-es), Nagy R. 77′, ill. Vasiljevic 25′, Hrepka 49′

A pályán mindenki nagyon koncentrált volt a mérkőzés elejétől kezdve, ezzel együtt türelmesek voltunk egymással és a mérkőzés, a játék alakulását tekintve is.

Ennek köszönhető, hogy 0-2-es állásnál, amikor lehetőségünk adódott visszajönni a meccsbe, akkor ezt meg is ragadtuk.
Nyugodtak voltunk, még akkor is mikor az ellenfél a második félidő elején megduplázta az előnyét.

A mérkőzés végén kiharcoltunk egy 11-est, melyet Kovacsik lőtt a vendégek hálójába, illetve egy támadó harmadban elvesztett, majd az azonnali visszatámadásnak köszönhetően visszaszerzett labdából Nagy Róbert 18 méteres átlövését nem tudta hárítani Földvári kapus.

Ezzel a pontosztozkodással megszakítottuk az MTK ÖF 24 meccses győzelmi szériáját (a 2022/23-as szezonban a 11 meccses szériájukat), legutóbb 2021. október 18-án az AC Zrínyi (2-3) tudott pontokat szerezni ellenük hazai pályán.

Hatalmas elismerés a csapatnak! Hajrá PSE! Hajrá Öregfiúk!