Beharangozó: Dabas-Gyón FC – Pénzügyőr SE (Magyar Kupa, a legjobb 32 közé jutásért)

Magyar Kupa, a legjobb 32 csapat közé jutásért

2018.10.31.  (szerda) 12:30 óra, Dabas

Dabas-Gyón FC – Pénzügyőr SE

Játékvezető: Káprály Mihály, asszisztensek: Kurinka Béla, Gordos Árpád Mihály

Eseménydúsan telnek a napok csapatunknál. A BKV Előre elleni vasárnapi vereség után hétfőn edzőváltás történt, szerdán pedig már Magyar Kupa mérkőzés következik.

Vatai Attila másfél év után tér vissza a kispadra, és pont egy olyan együttes ellen, amellyel kapcsolatban abszolút kellemes emlékei lehetnek. 2 éve az NB3 Közép csoportjában, Maglódon Feil Máté és Rabatin Norbert góljaival 2-1-re legyőztük a gyóniakat, és az azt követő tavasszal Luczek Dávid és Buzás Viktor találataival  Pasaréten is nyertünk 2-1-re.

Azok akik elutaznak Dabasra, az ellenfélnél jó pár ismerős játékost fedezhetnek fel. Korábban nálunk játszott Lannert Bence, Orbán Patrik és Szkunc Vjacseszláv, de Huller Ádám, Csák Zoltán, Csordás Szabolcs, Illés Bence, Hmelyovszki Tibor neve is jól cseng az NB3-as labdarúgás kedvelőinek.

A gyóniak jelenleg a Pest megyei I. osztályban szerepelnek, ahol 11 mérkőzést követően, 28 ponttal az élen állnak. A Magyar Kupa előző fordulójában a Tiszafüred csapatát búcsúztatták, 2-0-ra nyertek idegenben.

A továbbjutás 1 meccsen dől el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik.

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)
Október 30., kedd
20.00: Zalaegerszegi TE FC (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
Október 31., szerda
12.00: III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
12.30: Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Szombathelyi Haladás
12.30: Sárvár FC (NB III)–Ferencváros
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda
12.30: Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK Budapest
12.30: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Debreceni VSC
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II)
12.30: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–FC Ajka (NB III)
12.30: FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.30: Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II)
12.30: Sényő (NB III)–Makó FC (NB III)
12.30: Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)–Pénzügyőr SE (NB III)
12.30: Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)–Taksony SE (NB III)
12.30: Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
12.30: Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
12.30: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Szentlőrinc SE (NB III)
12.30: Balatonlelle SE (Somogy megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
12.30: Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
12.30: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Sajóbábony VSE (NB III)
12.30: Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
12.30: Körmendi FC (Vas megye I.)–Soroksár SC (NB II)
12.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–BFC Siófok (NB II)
12.30: SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 
15.30: Ménfőcsanak ESK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00: Csákvár (NB II)–Paksi FC
17.00: Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Békéscsaba Előre (NB II)
18.00: Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC
18.00: Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd (Kecskeméten)
20.00: ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

Be the first to comment

Leave a Reply