2023.04.12. (szerda) 16:00 óra, BKV Előre Sporttelep

Játékvezető: Juhász Dávid, asszisztensek: Imrő János, Dobos Dominik

BKV Előre: Mátyus János, Girán Máté, Forgács Péter, Szabó Norman, Kubó Gábor, Szabó Árpád (Takács Dominik), Csanálosi Patrik (Bán Gergő), Busai Attila (Popov Patrik), Fördős Adrián, Tóth Szabolcs, Gyurkó Máté

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Kiss Dávid, Kasza Balázs, Kovács Jenő, Tóth Dominik (Megyeri Márk), Varga Örs (Tóth Dávid), Bene Marcell (Labát Krisztofer), Karacs Roland (Biró Ákos), Tóth Kristóf, Pusztai Dániel, Bartos Julián (Bartos Norbert)

Vezetőedző: Lászka Balázs

Góllövő: 84. perc Busai Attila 1-0

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

4. perc: Steer Bence véd bravúrral egy-az-egyes szituációban.

6. perc: Bene Marcell kap sárgát.

17. perc: Ismét Steer Bencének kell nagyot védenie.

20. perc: Újabb BKV helyzet maradt ki. Steer Bence védte a közeli fejest.

29. perc: Kasza Balázs is sárgát kap.

33. perc: Tóth Kristóf remek beadásáról csak egy hajszállal maradt le Bartos Julián.

Szünetben: 0-0

46. perc: Bartos Julián közeli pörgetése kifejezetten veszélyes volt a hazaiak kapujára.

51. perc: Pusztai Dániel lőtt 22 méterről, jobb oldalról. Az életerős lövés alig kerülte el a BKV kapuját.

58. perc: Kb. 20 méterről lőtt a BKV játékosa, a lövés alig fél méterre ment el a kapunk mellett.

66. perc: Cserélünk. Tóth Dominik és Varga Örs helyett Tóth Dávid és Megyeri Márk a pályán.

71. perc: Bene Marcell helyett Labát Krisztofer állt be.

74. perc: Óriási BKV helyzet. Szerencsére Labát Krisztofer a gólvonalról kivágja a hálónkba tartó lövést.

76. perc: Tóth Kristóf is besárgul.

78. perc: Csanálosi Patrik (BKV) kap sárgát. Továbbra is 0-0

82. perc: Pénzügyőr kontra végén Kiss Dávid lőhetett kapura. A lövés gyenge.

83. perc: Az ellentámadásból Busai révén megszerezte a vezetést a BKV. BKV Előre – Pénzügyőr SE 1-0

Cserélünk: Bartos Norbert és Bíró Ákos állt be Karacs Roland és Bartos Julián helyére.

89. perc: Steer Bence kap sárgát.

4 perc a hosszabbítás.

Vége: BKV Előre – Pénzügyőr 1-0

2023.04.12. (szerda) 14:00 óra

DIÓSGYŐRI VTK II. – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 5-0

2023.04.12. (szerda) 15:00 óra

VASAS FC II. – FÜZESGYARMATI SK 3-0

2023.04.12. (szerda) 16:00 óra

PUTNOK FC – DEBRECENI VSC II. 2-2

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE – FC HATVAN 2-3