Budafoki MTE II. – Pénzügyőr SE 1-1 (0-0)

BLSZ I. osztály 11. forduló

2021.10.30. (szombat) 11:00 óra, BMTE Sporttelep

Játékvezető: Nyekita Benjamin, asszisztensek: Bencze András, Pozsonyi Balázs András

Pénzügyőr SE: Iváncsics Alex, Gál Szabolcs (Gál Márk), Schrammel Ádám (Megyeri Márk), Biró Ákos, Csigi Ádám, Tóth Dániel, Balázs Bálint, Németh Szabolcs (Oláh Krisztián), Deésy Márk (Fülöp Csongor), Tóth Máté

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövőnk: Balázs Bálint

Az első félidőben kevés lehetőségünk volt, néhány pontosabb passzal több helyzetünk lehetett volna.

53. perc: Góóólllll! Vezetünk. Balázs Bálint tör be a tizenhatoson belülre, majd mielőtt az alapvonalat elérné a labda, a kivetődő kapus mellett a rövidbe gurit. 0-1

75. perc: Szinesedik a játék, a spori ide-oda kioszt néhány lapot.

90. perc: Csigi hagy ki óriási ziccert, az ellentámadásból óriási góllal egyenlit a hazai csapat. 1-1

93. perc: Tóth Máté 8 méterről a kapus kezébe lő, ezzel vége is. Budafok II – PSE 1-1