Budapest Kupa, Hidegkúti SC – Pénzügyőr SE 1-8 (0-2)

A további képek megtekintéséhez kattints a fotóra!

Budapest Kupa

2021.09.15. (szerda) 19:30 óra, Kőér utca

Hidegkúti SC – Pénzügyőr SE 1-8 (0-2)

Játékvezető: Fekete László, asszisztensek: Czakó Tibor ifj., Nyekita Brúnó László

Pénzügyőr SE: Puskás Bence (Sásdi Dominik), Gál Szabolcs, Grecsó Bence (Buzás Bálint), Schrammel Ádám, Tóth Márton (Megyeri Márk), Biró Ákos, Csigi Ádám (Balogh Attila Péter), Tóth Dániel, Németh Szabolcs, Oláh Krisztián Ferenc, Deésy Márk (Nyuli Domonkos)

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövőink: Biró Ákos 3, Schrammel Ádám, Tóth Márton 11-esből, Csigi Ádám, Németh Szabolcs, Balogh Attila Péter

22. perc: Hidegkúti SC – PSE 0-0. 11-est ítél a játékvezető a Biró elleni szabálytalanság miatt. Csigi állt a labda mögé és erőből rúgta a labdát, a félmagas lövést a kapus nagy bravúrral hárította.Hatalmas lehetőség maradt ki…

30. perc: Bíró kap egy pontos indítást, a 16-oson belül nem sikerült jól átvenni, de megtartja a labdát, amivel visszafordul és az érkező Németh elé tálal, amit ő nagyon jól talált el, de egy védő az utolsó pillanatban a lövésébe lépett…Szöglet…

32. perc: Góóóól – Schrammel Ádám. Egy ügyes és pontos összjáték a 16-oson belül, Schrammelnek készítik le a labdát, amit középpályásunk okosan jobbal a rövidbe tekert… Hidegkúti SC – PSE 0-1

35. perc: Sárga lap 🟨Grecsó Bence

43. perc: Góóóól – Csigi Ádám. Végre volt egymáshoz 12 pontos passzunk, aminek a végén Németh ívelt Csigi felé a 16-os jobb oldalára. Házi gólkirályunk könnyen tudja átvenni a labdát a későn kiinduló kapus és az elcsúszó védő között és az üres kapuba gurítja a labdát…Hidegkúti SC – PSE 0-2

Félidőben: Hidegkúti SC – PSE 0-2.

Cseréltünk: Grecsó, Csigi ⬅️|Buzás, Balogh |➡️

55. perc: Góóóól – Tóth Márton. Egy már elvesztett labdába a hazaiak védője kézzel ért bele, amit az asszisztens segítségével a játékvezető 11-esnek fújt be. A labda mögé Tóth Márton állt és higgadtan jobbal megszerezte csapatunk harmadik gólját. Hidegkúti SC – PSE 0-3

63. perc: Cseréltünk: Deésy, Tóth M. ⬅️|Nyuli, Megyeri |➡️

66. perc: Góóóól – Balogh Attila. Schrammel – Tóth D. baloldali összjátéka után Tóth D. lágyan ível a kapu előterébe, ahol utánpótlásjátékosunk bólint a kapuba, úgy, hogy a kapus még bele tudott érni, de védeni már nem volt esélye Hidegkúti SC – PSE 0-4.

70. perc: Kapust cseréltünk: Puskás ⬅️|Sásdi |➡️

73. perc: Gólt szerez a Hidegkút…18 m-ről jutott szabadrúgáshoz a hazai csapat, a támadó ballal a felső lécet találja el, ami visszahullik a kapu előterébe, nagy kavarodás után az ellenfél szépített. Hidegkúti SC – PSE 1-4

76. perc: Góóóól – Németh Szabolcs. Schrammel indítja Némethet, aki a jobb alsóba helyezett 13 méterről. Hidegkúti SC – PSE 1-5

77. perc:  🔴 – Csibra piros lap (Hidegkúti SC)

78., 79., 80. perc: Góóóól – Bíró Ákos mesterhármas. Hidegkúti SC – PSE 1-8

Végeredmény: Hidegkúti SC – Pénzügyőr SE 1-8. Ezzel a győzelemmel továbbjutottunk a Budapest Kupa 2. fordulójába!