Budapest Kupa, II. KER UFC – Pénzügyőr SE 0-0. Az UFC jutott tovább

2021.09.28. (kedd) 19:30 óra, Panoráma Sportközpont

II. KER. UFC – Pénzügyőr SE 0-0

Játékvezető: Czene-Joó Ádám, asszisztensek: Bányay Csongor, Czakó Tibor ifj.

Pénzügyőr SE: Puskás Bence, Grecsó Bence, Balogh Attila (Tóth Márton), Fülöp Csongor, Biró Ákos (Németh Szabolcs), Tóth Dániel, Nyuli Domonkos (Buzás Bálint), Oláh Krisztián, Deésy Márk, Tóth Máté (Gál Márk), Megyeri Márk

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

15. perc: Az első negyedóra végén sok pontatlanság mellett mezőnyfölényben játszunk, a hazaiak elvétve jutnak el a 16-osunk közelébe.

20. perc: 🟨 Nyuli

24. perc: Egy agresszív labdaszerzést követően Deésy bújik ki két védő között és 20 m-ről egy erős lövést ereszt meg, de a hazai kapus magabiztosan fogja.

34. perc: Egy saját térfélen elvesztett labdából indulhattak meg a jobb oldalon a hazaiak, egy oldalpasszt követően Szabó lőhetett kapura, de Puskás jól zárta a szöget, a kipattanóra pedig már védőink érkeztek előbb és tisztáztak.

40. perc: 🟨 Tóth Máté (II. KER UFC)

44. perc: 🟨 Bene Zoltán (II. KER UFC)

Félidőben cseréltünk: Nyuli, Tóth Máté, Balogh ⬅️|Buzás, Gál, Tóth Márton |➡️

50. perc: Tóth Márton szánja rá magát lövésre és 18m-ről centikkel, de célt tévesztett, a jobb kapufát talán súrolta a löket.

59. perc: Cseréltünk. Bíró Ákos ⬅️|Németh Szabolcs |➡️

63. perc: Cserél az UFC. Szabó Botond ⬅️|Kovács Márk |➡️

71. perc: Egy beívelt labdát a védők röviden fejelnek ki, pont Tóth Márton elé, aki egy pattanás után jól találta el azt, de lövése egy picivel a kapu mellett hagyta el a pályát.

74. perc: 🟨 Buzás

75. perc: Cserél az UFC. Tóth Máté ⬅️|Kocsis Botond |➡️

83. perc: UFC – PSE 0:0. Felváltva forognak veszélyben a kapuk, de gól még nem született.

86. perc: Tóth Márton végez el egy szabadrúgást a kaputól 25m-re, a jól csapódó labda épphogy a kapufa fölé száll.

90. perc: 3 perc hosszabbítás.

91. perc: Cserél az UFC. Bacsek Bernát ⬅️|Kamarás Bálint |➡️

Végeredmény: II. KER UFC (II. oszt) – Pénzügyőr SE 0-0. Továbbjutott: II. KER UFCC. sapatunk számára véget értek a Budapest kupa kuzdelmei, hiszen a versenykiírás szerint döntetlen esetén az alacsonyabb osztályú csapat jut tovább.

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!