2021.04.04. (vasárnap) 15:30 óra, Csep-Gól FC Sporttelep

Játékvezető: Bartis László, asszisztensek: Boros Róbert, Dienes András

Pénzügyőr SE: Sásdi Dominik, Grecsó Bence, Borbély Bence, Turi Ákos (Mészáros Dániel), Tóth Dániel, Kocsis Máté (Megyeri Márk), Tóth Gergő (Fogarassy Máté), Mendebaba Szása, Oláh Krisztián, Deésy Márk, Constantino Dominik

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

10. perc: Az állás 0-0, eddig Borbély Bence előtt adódott lehetőség, de szerelték a 16-oson belül. A hazaiak előreívelésekkel probálkoznak, ami érthető, mivel az edzőpálya talaját nehéz lenne ideálisnak nevezni.

13. perc: Lesről találnak a kapunkba a hazaiak, a játékvezetők helyesen nem adják meg a találatot.

15. perc: Borbélyt buktatják, büntetőhöz jutunk.

16. perc: Borbély Bence büntet, (megérdemelte, mivel a fault előtt szenzációsan játszotta át baloldalon az egész védelmet), Csep Gól – PSE 0-1

30. perc: 3 szögletet rúgunk egymás után, az utolsót megfejeljük 2 kapufával…

38. perc: A jaték képe nem változott, bár ezen a talajon nehez beszélni játékról. ívelések, de jól áll mindkét védelem a lábán.

Szünetben: Csep-Gól – PSE 0-1

52. perc: Gyönyörű kontrát vezetünk, aminek a végen Mendebaba 16-osról leadott lövése száll kicsit fölé.

58. perc: Turi sérül meg.

59. perc: Mendebabat akasztják meg gólhelyzetben, finoman szólva gyanús volt.

59. perc: Mészáros jön csereként.

63. perc: Támadásban jól építkezett a Csep-Gól, a kapuraemelést könnyen fogja Sásdi Dominik.

65. perc: Érthetelen bírói itéletet követően 28 méterről szabadrúgás, szögletre pattan, amiből egy kavarodást követően egyenlit a hazai csapat. CSEP-GÓL – PSE 1-1

73. perc: Tóth Gergő es Kocsis Máté helyén Fogarassy Máté és Megyeri Márk.

80. perc: Szöglet utáni lepattanót lő el laposan Mendebaba, ami elakad a védőkben.

82. perc: Megyeri Márk indítja Borbély Bencét aki szépen húzza meg a jobboldalt, de sajnos nem sikerül a beadás.

84. perc: Nem tudunk felszabadítani, de a kisodródott helyzetből leadott lövés/beadás messze fölé száll.

87. perc: Első sárga a vendéglátóknál.

88. perc: Még egy sárga a hazaiaknál.

93. perc: Mendababa lövése gurul mellé.

Végeredmény: Csep-Gól FC – Pénzügyőr SE 1-1