2021.11.13. (szombat) 13:30 óra, Csepel Stadion

Játékvezető: Zimonyi Péter, asszisztensek: Tóth I. Tamás, Szuhodovszki Dávid

Pénzügyőr SE: Iváncsics Alex, Gál Szabolcs, Grecsó Bence (Oláh Krisztián), Schrammel Ádám, Csigi Ádám (Biró Ákos), Tóth Dániel (Tóth Márton, Megyeri Márk), Balázs Bálint, Németh Szabolcs, Deésy Márk, Tóth Máté, Gál Márk

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

14. perc: 0-0 az állás, néhány Pénzügy lehetőséggel, de egyelőre a kapusoknak nem volt dolga.

21. perc: Továbbra is gól nélkül, de most Csigi Ádámért kell aggódnunk. A hazai csapat kapusa találta el labdával a fejét egy felszabadításból.

25. perc: Gólkirályjelöltünk visszatér a pályára.

26. perc: Megszerzi a vezetést a Csepel. Rossz felszabadítást követően az oldalról belőtt labdát a rövid saroknál helyezkedő hazai csatár mindenkit megelőzve juttatja a kapunkba.

31. perc: Hazai lövés 27 méterről, Iváncsics üti oldalra a labdát.

33. perc: Csepeli szabadrúgás az oldalvonal mellől, a beívelt labdát, némi nehézségek árán sikerül a tizenhatosról kirúgni.

37. perc: Újabb hazai lehetőség, az éles szögből leadott lövest szögletre üti Iváncsics.

A gól óta a Csepel játszik fölényben…

39. perc: Tóth Máté szerel szabálytalanul a térfélünk közepén, sárgát kap érte.

40. perc: 2-0 a Csepelnek, szögletet követően 7 méterről, a földről fejel a kapunkba a hazaiak játékosa.

44. perc: 11-eshez jut a hazai csapat (jogos itélet). A csepeli csapatkapítány magabiztosan értékesíti a büntetőt. 3-0

Hármat cserélünk a szünetben, Grecsó, Tóth Dani, Csigi nem jön ki a második félidőre, helyettük Biró, Oláh, Tóth Marci érkezik.

53. perc: Tóth Marci kerül lövőhelyzetbe a tizenhatoson belül, a labda kicsivel a kapufa mellett hagyja el a jatékteret.

57. perc: Németh veszi szépen mellre a labdát, a 14 méteres emelése fölé száll.

61. perc: A Csepel lassítja, tördeli a játékot, nincs lehetőségünk felgyorsítani a játékot.

63. perc: Iváncsics véd bravurral, a hazaiak csatára egyedül vezette rá a labdát.

Kb. 18 perce eltűntek a labdaszedők…

72. perc: Gál Szabolcs kap sárgát.

77. perc: A csepeli cserecsatár egy kontrát követően eltolja Iváncsics mellett a labdát, de kisodródik.

78. perc: A csere-cseréje, Tóth Marci helyére jön Megyeri.

79. perc: Gál Márk gyengécske gurítását fogja könnyedén a hazai kapus. Ebben több volt.