2022.10.30. (vasárnap) 13:00 óra, DEAC Sporttelep

DEAC: Ratku Ábel, Kónya Márk (Orosz Marcell), Sándor Tamás, Trencsényi Bence, Bényei Balázs, Szabó Levente (Jankelic Iván), Al-Sheraji Rauf, Soltész János, Lakatos Benjámin, Újvárosi Ádám, Korhut Mihály

Vezetőedző: Sándor Tamás

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Gálfi László, Kasza Balázs, Schrammel Ádám (Hujbert Botond), Bagó Patrik, Bogdán Rajmond (Oláh Krisztián), Biró Ákos, Urbin Martin (Szogolovszkij Sámuel), Bene Marcell, Bartos Norbert (Varga Örs), Gál Márk (Kiss Dávid)

Vezetőedző: Lászka Balázs

Góllövő: Lakatos Benjámin

13. perc: A hazaiak mezőnyfölénye góllá érik. Az oldalról belőtt szabadrúgásra a vendéglátók játékosa érkezik tisztán és talpról, 8 méterről fejel a kapunkba. Steernek sajnos esélye sem volt. DEAC – PSE 1-0

16. perc: Hazai lövés 20 méterről, kb. 1 méterrel száll mellé a labda.

28. perc: Szögletet követően Gál fejel a kapu irányába egy gyertyát.

31. perc: Hazai helyzet, az erös 12 méteres lövés mellé száll.

33. perc: Ismét debreceni lehetőség, a büntetőpontról leadott lövés fölé megy.

43. perc: Jól adogatnak a hazaiak a kapunk elött, a végén 17 méterről alakul lövőhelyzet, a lapos lövés a kapu mellett hagyja el a játékteret.

Kettőt cserélünk a szünetben, Bogdán es Bartos helyére Varga es Oláh érkezik.

47. perc: 19 méteres hazai lövés a labdafogó hálóban landol.

50. perc: Gyors debreceni kontra végén a lapos lövés Steer kezébe érkezik. Veszélyes támadás volt, szerencsere gyenge befejezéssel.

54. perc: Gál kap sárga lapot.

61. perc: A debreceni kapus jó ütemben lép ki a kapujából és szedi fel a labdát Urbin elől.

64. perc: Előbb 17 méterről óriási lövés a kapunkra, amit Steer csodálatos mozdulattal véd, majd a kipattanóból 20 méterről veszélyeztetnek a hazaiak, a labda a kapusunk ölében hal el.

66. perc: Gál helyén Kiss Dávid a pályán.

67. perc: Ismét Steer bravúr, a hosszúra kanyarodó lapos labdát üti szögletre.

70. perc: Biró szöglete kanyarodik a kapu felé, a rövid kapufánál álló védő fejeli ki a labdát.

74. Urbin ugratná ki Birót, aki elöl az utolsó pillanatban ment a védő.

75. perc: Schrammel – Hujbert csere.

78. perc: Hazai helyzet, Steer bravúr, a kipattanó után büntetőt reklamálnak a hazaiak, de a játékvezető sípja néma marad.

81. perc: Urbin megy le, helyére Szogolovszkij érkezik, akinek első bajnoki mérkőzése a Pénzügyőr I-ben.

2022.10.30. (vasárnap) 11:00 óra

DIÓSGYŐRI VTK II. – VASAS FC II. 2-1

2022.10.30. (vasárnap) 13:00 óra

FÜZESGYARMATI SK – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2-2

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE – DEBRECENI VSC II. 2-5

BVSC-ZUGLÓ – EGER SE 3-2

DEBRECENI EAC – PÉNZÜGYŐR SE 1-0

KÖRÖSLADÁNYI MSK – TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2-1