Fővárosi Közterület SK – Pénzügyőr SE 1-4 (0-1)

2021.04.24. (szombat) 16:00 óra, Deák Ferenc „Bamba” Sporttelep

Játékvezető: Németh Zsombor, asszisztensek: Tóth I. Tamás, Lantos Tamás

Pénzügyőr SE: Sásdi Dominik, Borbély Bence, Megyeri Márk, Tóth Dániel, Králl Márk (Diamant Zsolt), Kocsis Máté (Fogarassy Máté), Tóth Gergő, Deésy Márk, Tóth Máté, Constantino Dominik, Buzás Bálint

Cserék: Puskás Bence, Szakács Kristóf, Fogarassy Máté, Kenyeres Milán, Bálint Olivér Botond, Diamant Zsolt

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövőink: Borbély Bence 2, Tóth Gergő, Tóth Máté

9. perc: Deésy kiváló indításával Tóth Geri lép be a tizenhatoson belülre, az emelése fölé száll.

11. perc: Tóth Geri szögletét Borbély Bence a rövidről mellé pörgeti.

12. perc: Gyors kontra végén Borbély Bence lő 18 méterről, a hazaiak kapusa biztosan véd.

14. perc: Szögletet követően Tóth Máté fejese némi flipper után a kapus kezében hal el.

15. perc: Sásdi Dominik véd bravúrral egy 20 méteres lövést, a kipattanót is felszedi.

15. perc: Borbély Bencét kaszálják el, büntető helyett kirúgás. Ezt csak a jatékvezető sporttárs nem látta faultnak.

20. perc: Megyeri Márk jól tolja meg a labdát a középpályán a védők felé, 20 méterről laposan lő, a labda mellé pattog.

24. perc: Lesgyanús helyzet végén a vendéglátók játékosa rúgja keresztbe a kapunk előtt a labdát. Helyzet volt.

25. perc: Tóth Máté lő kapásból, a pöttyös a parkoló autók között landol.

26. perc: Deésy lő 26 méterről….

32. perc: Constantino Dominik beadását Borbély Bence veszi át, majd a védőjéről lefordulva gyönyörűen lövi ki a rövid felsőt. Közterület – PSE 0-1

33. perc: Gyors támadás végén Borbély Bence lapos lövését hárítja a kapus.

43. perc: Tóth Geri életerös szabadrúgása sajnos fölé, a virágpiacon bánja néhány muskátli.

Félidő: Közterület – Pénzügyőr SE 0-1

48. perc: Szépen építkezünk, Constantino Dominik lapos beadása több játékost érintve a hosszú alsóba gurul. Közterület – Pénzügyőr SE 0-2

58. perc: Deésy Márk 22 méteres lövése gurul mellé.

60. perc: Megyeri Márk szenzációs labdát ad Tóth Gerinek, akit üresen talál a labda a kaputól 12 méterre. Az első lövést még menti a kapus, a kipattanót Tóth Geri bekíséri az üres kapuba. Közterület – Pén zügyőr SE 0-3

64. perc: Tóth Máté szöglet utáni fejesét bravúrral fogja a hazaiak kapusa.

65. perc: Kocsis Máté helyett Fogarassy Máté a pályán.

70. perc: Králl Márk beadását Fogarassy Máté a röviden elengedi, a hosszún Borbély Bence nem tudja jól kapura fejelni.

75. perc: Tóth Máté kap sárgát, jogosan.

77. perc Králl Márk helyére Diamant Zsolt áll be.

83. perc: Megyeri Márk passzából Borbély Bence kerül lövőhelyzetbe, a lövést blokkolják a védők.

84. perc: Constantino Dominic tűnik el a büntető területen belül, a labdát felszedi a kapus.

87. perc: A hazaiak 28 méteres szabadrúgását Sásdi Dominik szép mozdulattal tolja fölé.

A szöglet után gólt fejelnek a hazaiak. Közterület – Pénzügyőr SE 1-3

Két perc hosszabbítás.

91. perc: Tóth Máté fejel tisztán. A labda egy pattanás után a kapuban landol. Közterület – Pénzügyőr SE 1-4