Ikarus BSE – Pénzügyőr SE 1-2 (0-0)

BLSZ I. osztály 23. forduló

2021.04.11. (vasárnap) 15:00 óra, Ikarus BSE Sporttelep

Játékvezető: Fekete László, asszisztensek: Portillo Victor Ernesto, Király Gergő

Pénzügyőr SE: Sásdi Dominik, Grecsó Bence, Borbély Bence, Megyeri Márk, Tóth Dániel, Kocsis Máté (Deésy Márk), Tóth Gergő (Fogarassy Máté) (Buzás Bálint), Mendebaba Szása, Oláh Krisztián, Tóth Máté, Constantino Dominik (Bálint Botond)

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Mindkét gólunkat Borbély Bence szerezte.

7. perc: Mayer Márk szenved súlyosnak tűnő sérülést. Jobbulást kívánunk neki!

9. perc: Tóth Máté megmozdulását ítélik szabálytalannak, sárga lap és szabadrúgás 20 méterről. A lövést Tóth Máté fejeli szögletre.

22. perc: Mezőnyjáték helyzetek nélkül, az elmúlt 5-7 percben már jellemzően a PSE irányit, de a kapuk meg nem forogtak veszélyben.

32. perc: A saját térfelünkön veszítünk labdát, az Ikarus eljut a tizenhatoson belülre, de a lövés kis híján a másik műfűre száll át.

33. perc: Tóth Geri helyen Fogarassy, szerkezetet is váltunk.

Félidő: Ikarus – PSE 0-0

47. perc: Mendebaba Szása  lövése kerüli el a kaput.

49. perc: Kocsis Máté lő 20 méterről kapásból.

51. perc szabadrúgás utáni lepattanót lő el a tizenhatoson belülről a hazaiak játékosa, a labda mellé csorog. Szöglet, a berúgott labdát Sásdi üti rossz helyre, amit az Ikarus játékosa a kapunkba emel. Ikarus – PSE 1-0

58. perc: Grecsó Bence beadását Constantino Dominik fejeli mellé 15 méterről.

59. perc: Kocsis Máté és Constantino Dominik le, Bálint Botond és Deésy Márk be.

64. perc: Borbély Bence tör be a baloldalon, az alapvonal közeléből szépen lő a hosszú alsóba. Ikarus – PSE 1-1

71. perc: Grecsó Bence sárga, hazai szabadrúgás 20 méterről.

Megúsztuk, épphogy mellé.

74. perc: Grecsó Bence emel kapura, a hazaiak kapusa szögletre tornázza a labdát.

79. perc Fogarassy Máté helyére Buzás Bálint lép pályára.

86. perc: Tizenegyeshez jutunk, Borbély áll a labda mögé. Berúgja. Ikarus – PSE 1-2

5 perc hosszabbítás.

Végeredmény: Ikarus – PSE 1-2