Felkészülési mérkőzés: Komárom VSE (NB3) – Pénzügyőr SE 1-1 (1-0)

2022.02.05. (szombat) 11:00 óra, Komárom, Czibor Zoltán Sporttelep

Komárom VSE (NB3) – Pénzügyőr SE 1-1 (1-0)

Pénzügyőr SE: Steer Bence – Gál Szabolcs, Grecsó Bence, Fülöp Csongor, Biró Ákos, Kasza Dániel, Csigi Ádám, Madarász Ádám, Gál Márk, Gálfi László, Megyeri Márk

Cserék: Ritzl Bence, Tóth Máté, Tóth Dániel, Sásdi Patrik, Mészáros Dániel

Góllövőnk: Csigi Ádám

Metsző és erős szembeszélben játszottunk az első félidőben, ennek ellenére remekül helytálltunk harmadosztályú ellenfelünk ellen. Nem sok helyzete volt a komáromiaknak, de egy megpattanó lövést követően mégis előnybe kerültek. A második félidőben átvettük a játék irányítását, több formás akciót vezettünk. Az egyik ilyen akció végén Kasza Dániel lövését bravúrral védte a hazaiak kapusa, de a kipattanóból Csigi Ádám kiegyenlített. Ezt követően több alkalommal is volt lehetőségünk a vezetés megszerzésére. Csapatunk két héttel a tavaszi szezon kezdete előtt kifejezetten biztatóan játszott. Jövő hét szombaton 11:00 órakor a Dunaharaszti ellen lépünk pályára. A Kőér utca helyett Dunaharaszti lesz az edzőmeccs helyszíne.

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!