Ismét mi vezetjük a tabellát!!! THSE-Szabadkikötő – Pénzügyőr SE 0-5 (0-3)

2022.03.27. (vasárnap) 15:00 óra, SPORT11 Sport és Szabadidőközpont

THSE-Szabadkikötő – Pénzügyőr SE 0-5 (0-3)

Játékvezető: Nyekita Benjamin, asszisztensek: Tóth I. Tamás, Czakó Tibor ifj.

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Gál Szabolcs, Gálfi László (Sásdi Patrik), Grecsó Bence, Schrammel Ádám (Tóth Márton), Fülöp Csongor (Oláh Krisztián), Biró Ákos (Mészáros Dániel), Tóth Dániel, Balázs Bálint, Megyeri Márk (Balogh Attila Péter), Gál Márk

Vezetőedző: Lászka Balázs

Góllövőink: Tóth Dániel, Gálfi László, Grecsó Bence, Tóth Márton, Balogh Attila Péter

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

3. perc: Tóth Dániel szépen veszi át a labdát, egy csel, majd higgadtan gurít a kapus mellett a kapuba. THSE – PSE 0-1

8. perc: Bíró fordul be szépen, a lövését a kapufa hárítja.

15. perc: Óriási helyzet a hazaiak kapuja előtt, de sajnos Schrammel nem tudja gólra váltani Megyeri passzát.

29. perc: Balázs Bálint centerezését mentik a hazaiak üggyel-bajjal Biró elől, nagy lehetőség volt.

33. perc: Balázs Bálint szép cselekkel tör be a 16-oson belülre, életerős lövését szögletre üti a hazai kapus.

36. perc: Grecsó 6 méterről fejel fölé.

37. perc: Megyerit tarolják le, büntetőhöz jutunk.

A hazaiak játékosát kiállítják, a labda mögé Gálfi áll.

39. perc: Gálfi berúgja a büntetőt, 2-0 a Pénzügynek.

45. perc: 3-0!!! Szép szöglet kombináció végén, Biró lövi élesen a hosszú felé, ahol Grecsó helyez higgadtan a kapuba.

Félidő: THSE – Pénzügyőr 0-3

55. perc: Fülöp lép ki a védők között, egyedül vezeti kapura, laposan lő, de bravúrral véd a vendéglátók kapusa.

56. perc: Újabb kiállítás a hazaiaknál, második sárgával, jogosan.

58. perc: Gálfi lő fölé 23 méterről.

59. perc: Schrammel helyére Tóth Márton érkezik.

61. perc: Fülöp kap sárgát.

65. perc: Megyeri helyén Balogh a pályán.

66. perc: Biró 20 méterről lő laposan, a kapus könnyen véd.

68. perc: Fülöp és Biró le, Oláh és Mészáros be.

70. perc: Balogh lő 10 méterről, a kapus bravúrral véd.

72. perc: Oláh óriási helyzetben, eredmény nélkül.

82. perc: Tóth Marciiiiii!!!! Határozottan küzd meg a labdáért a 16-oson belül, majd a jól bevált hosszúba lő. 4-0 a Pénzügynek!!!

85. perc: Gálfi kap sárgát.

86. perc: Sásdi Patrik jön be, Gálfi megy le.

87. perc: Sásdi nagyszerű labdával indítja Tóth Marcit, aki nem tudja azt a kapuba helyezni.

88. perc: Balogh lő higgadtan a kapu közepébe egy kipattanót! 5-0 a PSE-nek.

Végeredmény: THSE Szabadkikötő – Pénzügyőr SE 0-5

2022.03.25. (péntek) 19:00 óra

Pestszentimrei SK – REAC 1-1

2022.03.25. (péntek) 19:45 óra

Testvériség-Újpalota SE – XII. Kerület Svábhegy FC 0-0

2022.03.26. (szombat) 15:00 óra

Fővárosi Vízművek – Ikarus BSE 2-2

2022.03.26. (szombat) 17:00 óra