2022.10.16. (vasárnap) 13:00 óra, Jászberény

Játékvezető: Szabó Péter, asszisztensek: Szabó Ferenc Szilárd, Deme Rajmund

Jászberényi FC: Menczeles Iván, Ludasi Martin, Remili Mohamed, Szöllősi Ferenc, Lami Bálint, Varjas László, Perevuznik Makszim Sztepanovics (Borics Levente), Fekete Olivér (Nagy Szabolcs), László Krisztián, Kurunczi Gábor, Horváth Attila

Vezetőedző: Lakatos Béla

Pénzügyőr SE: Puskás Bence, Kovács Jenő (Bene Marcell), Kasza Balázs, Balázs Bálint, Bagó Patrik, Popovics Bertold (Gálfi László), Biró Ákos (Tóth Dominik), Csigi Ádám (Urbin Martin), Karacs Roland, Pusztai Dániel, Megyeri Márk (Gál Márk)

Vezetőedző: Lászka Balázs

Góllövők: 8. perc Biró Ákos 0-1, 49. perc Remili Mohamed (11-esből) 1-1

Csapatunkban először lép kezdőként pályára az NB3-ban Puskás Bence es Kovács Jenő, akik mindketten a tavalyi bajnok U19-es csapatból kerültek a felnőttek közé.

2. perc: Biró lövésszerű beadása száll fölé.

8. perc: Vezetünk!!!! Balázs Bálint szerel szépen, egyből inditja Birót, aki a védő szorításában jól veszi át a labdát, majd a tizenhatosra belépve elguritja a labdát a kapus lába mellett. Jászberény – Pénzügyőr 0-1

21. perc: Hazai lövés a tizenhatoson belülről, a labda útjába Pusztai lép bele. A szöglet veszélyesen tekeredik a kapunkra, de Puskás biztosan hárít, majd az újabb szögletet kiöklözi.

23. perc: Hazai helyzet, azonban a 8 méterről leadott lövés mellé száll.

28. perc: Megyeri ugratja ki Birót, a közeli lövést bravúrral védi a hazaiak kapusa, a kipattanót Megyeri laposan lövi, de ismét véd a berényi hálóőr.

32. perc: Ismét Biró kerül helyzetbe, a tízméteres lövés fölé száll.

35. perc: Karacs kap sárgát (jogosan).

40. perc: Csigi fejel mellé/fölé.

42. perc: Kasza kezére pattan a labda a 16-oson belül, a jatékvezető továbbot int.

A félidő lefújása elött Biró lő 20 méterről, a hazai hálóőr gyors vetődéssel hárít. Szünetben 1-0-ra vezetünk.

Folytatódik a mérkőzés, a szünetben csak a vendéglátók cseréltek.

48. perc: 11-eshez jutnak a hazaiak, egyúttal Balázs Bálint kap sárgát.

Jászberény – Pénzügyőr 1-1, Puskásnak esélye sem volt sajnos.

53. perc: Pusztai kap sárgát, ez is jogos volt (labdaelrúgás).

54. perc: Balázs Bálintot második sárgával kiállitják.

A szabadrúgásból a kapu elé ívelt labdát fölé vágja a berényi csatár.

56. perc: Kovács és Csigi megy le, érkezik Bene és Urbin.

62. perc: Hazai lehetőség, a csatár 10 méterről az égbe lövi a labdát.

64. perc: Puskás hárít könnyedén egy 20 méteres lövést.

65. perc: Újabb hazai lövés 17 méterről, ismét mellé-fölé.

67. perc: Urbin teremt kiváló lövési pozíciót Benének, a kapus nagy bravúrral üti szögletre a labdát. Megyeri – Gál csere.

Az utóbbi 6-7 percben már a Pénzügy támadások is eljutnak a hazai büntetőterületig.

75. perc: Popovics és Biró hagyja el a játékteret. Gálfi és Tóth Dominik érkezik.

78. perc: Megint hazai lövés, ezúttal 25 méterről, megint sokkal fölé.

82. perc: Berényi lövés, fölé….

89. Gál fejéről csúszik le a labda egy ígéretes szöglet variáció után.

90. perc: Tóth kap sárgát taktikai faultért.

92. perc: Hazai szögletet követően 7 méterről lő fölé a berényi játékos.

2022.10.16. (vasárnap) 11:00 óra

DIÓSGYŐRI VTK II. – FÜZESGYARMATI SK 3-0

2022.10.16. (vasárnap) 13:00 óra

FC HATVAN – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2-1

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 3-3

VASAS FC II. – DEBRECENI VSC II. 2-4

AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ – DEBRECENI EAC 0-0

KÖRÖSLADÁNYI MSK – EGER SE 2-1