KISVÁRDA MASTER GOOD II. – PÉNZÜGYŐR SE 2-0 (1-0)

2022.08.03. (szerda) 17:30 óraKisvárda, Várkerti Sporttelep

Játékvezető: Szabó Péter, asszisztensek: Flinta Zoltán, Kató Bence

Kisvárda Master Good II.: Perehanec Zden, Avetisyan Abov, Skorszki Bence, Szőr Levente, Helesh Yaroslav, Honchar Nikita (Poludniak Bohdan), Rubus Tamás, Biró Roland, Kiriukhin Illia (Bokor Márk), Czérna Erik Gábor (Biealov Pavlo), Králik Péter

Vezetőedző: Kocsis János

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Gálfi László (Karacs Roland), Kasza Balázs, Balázs Bálint, Bagó Patrik, Popovics Bertold, Biró Ákos, Urbin Martin (Bartos Norbert), Pusztai Dániel (Gál Márk), Kiss Dávid (Schrammel Ádám), Megyeri Márk (Bogdán Rajmond)

Vezetőedző: Lászka Balázs

Góllövők: Honchar Nikita, Helesh Yaroslav

2. perc: Szöglet után Megyeri kerül lövőhelyzetbe, az éles szögből ellőtt labdát szögletre üti a várdai kapus.

7. perc: Életerős hazai lövés 30 méterről, a labda fölé-mellé száll.

15. perc: Szöglet után Balázs Bálint fejelhet tisztán, a labda elkerüli a kaput.

Az első negyedórában a mezőnyben zajlik a játék, helyzetek nélkül.

18. perc: A védők mögé belőtt labdából, a hazaiak csatára a hosszú alsóba helyez. Kisvárda II – PSE 1-0

40. perc: A kevés helyzetet hozó mérkőzésen, ismét a vendéglátók előtt adódik lehetőség, a kilépő csatár lövése, a kapufa külső éléről vágódik az alapvonalon túlra.

44. perc: Várdai szabadrúgás 27 méterről, a sorfalról levágódó labdát fölé lövi a hazai játékos.

45. perc: Megyeri elött adódik helyzet, azonban a háló kívülről zördül a lövést követően.

2 perc hosszabbítás

Félidő: Kisvárda II – PSE 1-0

Cserélünk a félidőben. Karacs és Bogdán érkezik Gálfi es Megyeri helyére.

53. perc: Hazai lövés a tizenhatos sarkától, Steer könnyedén fogja.

56. perc: Popovics ugratja ki Birót, akinek 12 méteres lövését bravúrral védi a vendéglátók hálóőre.

57. perc: Szöglet után Biró lő, a labda a védőkről pattog mellé.

59. perc: A kihagyott helyzetek megbosszulják magukat, egy kontra végén közelről lő a hazaiak csatára, a labda a kapufáról pattan a hálóba. Kisvarda – PSE 2-0

60. perc: Bogdán centerezéséről Biró marad le.

63. perc: Várdai szabadrúgás 23 méterről.

Messze száll a labda.

Urbin es Kiss megy le, Bartos es Schrammel érkezik.

71. perc: Komoly lehetőséget hagyunk ki. Pusztai-Schrammel a labda útja, amiből Biró kerül a védők mögé, a középre lőtt labdát, Bartos pörgeti fölé.

77. perc: Schrammel lő oldalról, a kapus könnyen véd.

81. perc: Gál Márk jön be, Pusztai megy le.

85. perc: Kasza kap sárgát, az alapvonalnál szerel kemény belepővel. Többen pirosat reklamálnak, nem azért mert az a várdaiak mezszíne.

4 perc hosszabbítás

Végeredmény: Kisvárda II. – Pénzügyőr SE 2-0

Kocsis János: – Nehéz mérkőzés volt, mert egy nagyszerű ellenfél ellen játszottunk. A sok jó egyéni teljesítmény kellett ahhoz, hogy itthon tartsuk a három pontot.