Nagy lépést tettünk előre! Pénzügyőr SE – Budafoki MTE II. 2-1

2022.04.29. (péntek) 17:00 óra, Pasaréti út

Pénzügyőr SE – Budafoki MTE II. 2-1 (0-0)

Játékvezető: Horváth János, asszisztensek: Végh Márton, Gyana Gergely

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Gál Szabolcs, Grecsó Bence, Schrammel Ádám, Fülöp Csongor, Biró Ákos, Kasza Dániel (Oláh Krisztián), Tóth Dániel (Buzás Bálint), Balázs Bálint, Németh Szabolcs (Nyuli Domonkos), Gál Márk

Vezetőedző: Lászka Balázs

Mindkét gólunkat Biró Ákos szerezte.

16. perc: 0-0, gyors támadások mindkét oldalon, a védelmek azonban magabiztosak eddig.

20. perc: Gál Szabolcs fejel 10 méterről kapu fölé.

25. perc: Schrammel labdaszerzését követően Biró lő 13 méterről a labdafogó halóba.

27. perc: Nagy bedobást követően Kasza fejel a kapus kezébe.

33. perc: Budafoki lehetőség a hosszú alsónál. Gál Márk szedi fel a labdát.

34. perc: Németh kerül helyzetbe, épphogy mellé.

39. perc: Budafoki lövés 20-ról, a veszélyes lapos labdát gyors mozdulattal fogja Steer.

41. perc: A félpályánál kialakult komoly ütközésből a vendégek jönnek ki jobban, a tovább csorgó labdából kialakuló helyzet végén a felső lécet találja el a budafoki csatár.

Félidő: PSE – Budafok 0-0

49. perc: Szép kontra végén Németh lő 20-ról, a patakban landol a labda.

51. perc: Komoly vendég lehetőség, a góllövőlistát vezető Földi fejel 7 méterről Steer kezébe.

53. perc: Schrammel labdaszerzéséből jól indulunk, aminek a végén Kasza indításából Biró emel szépen az üres kapuba.

PSE – Budafok 1-0

57. perc: Biró!!!! 2-0. Balázs Bálint alapvonalról visszalőtt labdájára Biró csap le es biztosan helyez a védők között a kapuba.

60. perc: Előbb Fülöp kap a félpályánál sárgát, majd a kaputól 23 méterre Gál Szabolcs. A szabadrúgás a hálófogó felett hagyja el a játéktéret. Többen motyogják Sinkovits!

68. perc: Jó labdajáratást követően Németh lekészítéséből Schrammel lő 20-ról, sajnos nem talál kaput.

69. perc: Kasza helyére Oláh érkezik.

76. perc: Schrammel kap sárgát, előtte Némethet tarolták le.

77. perc: Szépít a Budafok, a szabadrúgás végén a hosszúra átívelt labdát közelről vágta a kapuba a vendégek játékosa. PSE – Budafok 2-1

Németh – Nyuli csere.

79. perc: Oláh beadását húzza le Biró fejéről a budafoki kapus.

80. perc: Buzás érkezik Tóth Dániel helyére.

89. perc: Vendég szabadrúgás 23 méterről. Steer magabiztosan fogja a hosszú alsó felé tartó labdát.

2 perc hosszabbítás.

Végeredmény: PSE – Budafok 2-1