Nem adtuk fel amikor hátrányba kerültünk! Testvériség-Újpalota SE – Pénzügyőr SE 1-2 (0-0)

BLSZ I. OSZTÁLY 25. forduló

2022.04.23. (szombat) 10:00 óra, Vasgolyó utcai Sporttelep, 1158 Budapest, Vasgolyó utca 51.

Testvériség-Újpalota SE – Pénzügyőr SE 1-2 (0-0)

Játékvezető: Zimonyi Péter, asszisztensek: Busai Attila, Szuhodovszki Dávid

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Gál Szabolcs, Grecsó Bence, Schrammel Ádám, Tóth Márton (Oláh Krisztián), Fülöp Csongor, Biró Ákos (Balogh Attila), Kasza Dániel (Németh Szabolcs), Balázs Bálint, Megyeri Márk (Juhász Áron), Gál Márk

Vezetőedző: Lászka Balázs

Mindkét gólunkat Oláh Krisztián szerezte.

1. perc: A középkezdést követően a hazai lövést védi szép vetődéssel Steer.

11. perc: Néhány PSE lehetőséggel és szikrázóan kemény párharcokkal zajlik a mérkőzés.

24. perc: Gyors kontra végén Kasza lő 5 méterről óriási helyzetből kapufát.

35. perc: A védelmek jól állnak a lábukon, egyelőre a kapusoknak nincs sok dolguk a jóiramú mérkőzésen.

37. perc: Tóth Márton lapos lövése gurul el a hosszú alsó mellett.

38. perc: Kasza-Biró-Kasza a labda útja, a tizenhatoson belülről leadott lövés pont ott gurul el, mint Tóth Marcié.

40. perc: 19 méterről jutunk szabadrúgáshoz. Balázs Bálint lövése kicsit mellé, kicsit fölé.

43. perc: Biró lövését üti ki vetődve a hazai kapus, a kipattanót felszedik a védők.

Felidő: Tesi – PSE 0-0

53. perc: Gál Szabolcs kap sárgát.

56. perc: A gólvonalról ment a hazai védő, az ellentámadásból kétszer lő kapura a Tesi, az egyik elakad, a másik mellé.

58. perc: Tóth Márton helyére Oláh érkezik.

59. perc: Az oldalról élesen belőtt szabadrúgást Steer hárítja szép mozdulattal.

60. perc: Oláh lő 14-ről fölé-mellé.

Nyílt a mérkőzés, a Tesi is kijött a sündisznóból, reméljük ezzel több terület jut a támadásainknál.

64. perc: Németh jön Kasza helyére.

70. perc: Vezetést szerez a Tesi…

Megyeri – Juhász csere.

73. perc: Egyenlítünk!!!! Gál Márk pontosan ível a hosszúra, ahol Oláh közvetlen közelről a kapus lábai között fejel a kapuba.

75. perc: Balázs Bálint kap sárgát.

77. perc: Grecsó lő 20 méterről, a végén fölé-mellé tekeredik a labda.

78. perc: Biró 17 méterről lő laposan, a hazaiak kiszurkolták a bal alsóból.

84. perc: Vezetünk!!!! Oláh lő egy kipattanót a hosszúba!

86. perc: 17 méterről kap szabadrúgást a Tesi.

89. perc: Biró megy le, Balogh érkezik.

5 perc a hosszabbítás.

Juhász kap sárgát. Kb. 27 ilyenért nem volt lap.