Pénzügyőr SE – Termálfürdő FC Tiszaújváros 2-2 (0-1)

2022.12.04. (vasárnap) 13:00 óra, Pasaréti út

Játékvezető: Dobai János, asszisztensek: László István Sándor, Ancsin Zoltán

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Kasza Balázs, Balázs Bálint, Bagó Patrik, Popovics Bertold, Bogdán Rajmond (Beme Marcell), Biró Ákos, Karacs Roland, Tóth Dominik (Varga Örs), Pusztai Dániel (Csigi Ádám), Megyeri Márk (Urbin Martin)

Vezetőedző: Lászka Balázs

Termálfürdő FC Tiszaújváros: Galambvári Gergő, Valkay Richárd, Lehóczky Balázs, Gelsi László, Tóth Borisz, Nagy Dávid (Gönczi Sándor), Vitelki Balázs, Géringer László, Fajkó Ákos (Jacsó Dávid), Lőrincz Patrik, Molnár Máté (Páll Zsombor)

Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Góllövők: Nagy Dávid 26. perc 0-1, Kasza Balázs 55. perc 1-1, Nagy Dávid 71. perc 1-2, Varga Örs 96. perc 2-2

3. perc: Bogdán Rajmond került ígéretes helyzetbe. Jobb oldalról 10 méterről lőtt, de az ellenfél kapusa bravúrral védett.

5. perc: Viharosan kezdünk, Biró Ákos kb. hét méterről pörget, de ez is kimarad.

7. perc: A Tiszaújváros is megmutatta magát, szerencsére Steer Bence gyönyörűen véd.

9. perc: Ismét vendég lehetőség, de Steer Bence ismét a helyén van.

15. perc: Megyeri Márk adott gyönyörű labdát Biró Ákosnak, akinek középre adását követően nem tud lőni Megyeri.

24. perc: Kasza Balázs szabálytalankodása miatt 11-eshez jutott a Tiszaújváros, amit Nagy Dávid magabiztosan értékesített. Kasza Balázs sárgát kapott. Pénzügyőr SE – Tiszaújváros 0-1.

39. perc: A tiszaújvárosi Molnár Máté lő jobb oldalról, kb. 15 méterre kapunktól, de a labda elkerüli a felső sarkot.

Szünet: Pénzügyőr SE – Tiszaújváros 0-1

Szünetben kettőt cseréltünk, Bogdán Rajmond és Megyeri Márk helyett Bene Marcell és Urbin Martin lépett pályára.

50. perc: Géringer László (Tiszaújváros) kapott sárga lapot.

55. perc: Egyenlítettünk!!! Szögletet követően, a kavarodásban Kasza Balázs eszmél a legkorábban, és kb. öt méterről a tiszaújvárosi hálóba lőtt!!! Pénzügyőr SE – Tiszaújváros 1-1

57. perc: Veszélyes támadást vezettek a vendégek, de a lövés szerencsére elkerülte a kapunkat.

64. perc: Bene Marcell kapott sárga lapot.

65. perc: Tóth Dominik helyett Varga Örs áll be.

69. perc: Balázs Bálint lő jó 30 méterről, de az ellenfél kapusa magabiztosan véd.

70. perc: Az ellentámadás során Nagy Dávid kapta a labdát, majd 15 méterről a hálónkba lőtt. Pénzügyőr SE – Tiszaújváros 1-2

74. perc: Csigi Ádám áll be Pusztai Dániel helyére.

77. perc: Balázs Bálint beadása után Biró Ákos lő, de a Tiszaújváros védője kivágja a gólvonalról a labdát.

78. perc: Steer Bence kap sárga lapot.

82. perc: Karacs Roland is besárgul.

89. perc: Az egyik tiszaújvárosi játékos jó helyzetben, teljesen egyedül kapta a labdát, kb. 15 méterről lőtt, de Steer Bence óriásit véd.

3 perc hosszabbítás.

93. perc: Egyenlítettünk!!! Szabadrúgáshoz jutottunk 20 méterre a kaputól, amit Varga Örs gyönyörűen a hálóba lőtt. Pénzügyőr SE – Tiszaújváros 2-2

Végeredmény: Pénzügyőr SE – Tiszaújváros 2-2

2022.12.03. (szombat) 13:00 óra

KÖRÖSLADÁNYI MSK – DEBRECENI VSC II. 0-4

2022.12.04. (vasárnap) 11:00 óra

KARCAGI SE – FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1-2

2022.12.04. (vasárnap) 13:00 óra

PUTNOK FC – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1-2

BKV ELŐRE – DIÓSGYŐRI VTK II. 1-0