Pénzügyőr SE – 1908 SZAC Budapest 2-0 (0-0)

2021.02.27. (szombat) 19:00 óra, Kőér utca

Játékvezető: Práth Dávid, asszisztensek: Sudicky Bálint, Lantos Tamás

Pénzügyőr SE: Sásdi Dominik, Grecsó Bence, Hegybányai Bendegúz (Kocsis Máté), Borbély Bence, Somodi Ádám (Tóth Dániel), Megyeri Márk, Tóth Gergő (Mendebaba Szasa), Oláh Krisztián, Tóth Máté, Constantino Dominik, Mészáros Dániel (Fogarassy Máté)

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövők: Borbély Bence, Tóth Dániel

15. perc: 0-0. Gyors játék, de a védelmek jól zárnak.

16. perc: Tóth Gergő lő mellé ígéretes helyzetben.

17. perc: Szöglet után a vendégek játékosa lő méterekkel fölé-mellé.

26. perc: Sásdi ment szépen lábbal Kalácska elől.

30. perc: 0-0. Nagy küzdelemmel a mezőnyben, de helyzetek nélkül.

33. perc: 3 szögletet rúgunk egymás után, ebből a legnagyobb “helyzetnél” Borbély lövésébe léptek bele.

35. perc: Vendégszöglet után a kavarodásban egy kósza lövés, de Sásdi a helyén volt, továbbra is gól nélkül.

44. perc: A baloldalon lép ki a vendégek csatára, a lapos lövése mellé suhan.

Félidő: Pénzügyőr SE – SZAC 0-0

Szünetben cserélünk Mészáros és Hegybányai le, Kocsis, Fogarassy be.

49. perc: Borbély emel az üres kapu fölé, nagy helyzet volt.

54. perc: Szép támadás végén Borbély lapos beadását vágják ki a vendég védők.

58. perc: Borbély begurításán Fogarassy szalad túl.

59. perc: Villámgyors labdaszerzés után a tizenhatoson belül 2 passz, majd Borbély egy higgadt cselt követően a kapuba emel. Pénzügyőr SE – SZAC 1-0

62. perc: Kalácska szép mozdulattal emel a kapunkra, 1 méterrel fölé.

64. perc: Tóth Gergő helyén Mendebaba.

67. perc: Kocsis kap sárgát lerántásért.

69. perc: Kettős sárga, hogy Somodi, akit buktattak mire kapta azt nem tudjuk meg.

70. perc: A szabadrúgásból Borbély lövése száll fölé.

77. perc: Továbbra is vezetünk, de a második gól nem akar megszületni. Kellene néhány killer passz a támadóharmadban.

80. perc: Borbély lép ki, életerös lövését védi a SZAC kapusa.

81. perc: A szögletet Grecsó fejeli fölé majd Tóth Máté akadályozza a kapust sárga lapért.

82. perc: Színesedik a meccs, 1-1 sárga mindkét oldalon, tőlünk Fogarassy kapja.

88. perc: Somodi helyén Tóth Dani.

4 perc hosszabbítás

92. perc: SZAC szöglet, a fejes épphogy mellé.

93. perc: Tóth Dani gurít a kapuba. Pénzügyőr SE – SZAC 2-0

Végeredmény: Pénzügyőr SE – 1908 SZAC 2-0