Már a második helyen vagyunk – Pénzügyőr SE – BKV Előre 1-0 (0-0)

2022.10.09. (vasárnap) 15:00 óra, Pasaréti út

Játékvezető: Juhász Bálint, asszisztensek: Holpár Gergely, Skover Péter

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Kasza Balázs, Balázs Bálint, Schrammel Ádám (Bene Marcell, Bagó Patrik, Popovics Bertold, Bogdán Rajmond (Megyeri Márk), Biró Ákos (Gál Márk), Csigi Ádám (Urbin Martin), Karacs Roland, Pusztai Dániel (Oláh Krisztián)

Vezetőedző: Lászka Balázs

BKV Előre: Horváth Gábor, Zoboki Levente (Tóth Dárius), Forgács Péter, Szabó Norman, Kubó Gábor (Csanálosi Patrik), Szabó Árpád, Benke Áron, Fördős Adrián, Tóth Szabolcs, Ihos Ádám (Kilin András), Gyurkó Máté

Vezetőedző: Albert Flórián

Góllövő: Csigi Ádám 62. perc

6. perc: Schrammel Ádám ügyesen hámozza át magát a BKV védőkön, de erős lövését védi a kapus.

11. perc: A közlekedésiek is “bemutatkoztak”, de a 18 méterről leadott lövés a kapunk fölé szállt.

17. perc: Steer Bence lábbal véd egy erős löketet.

22. perc: Ismét Steer Bence véd egy közeli BKV bombát.

32. perc: Pusztai Dániel megy el baloldalt, betör a tizenhatoson belülre, de beadását követően nem sikerül a hálóba találnunk.

42. perc: Bogdán Rajmond kap sárga lapot.

Szünet: Pénzügyőr SE – BKV Előre 0-0.

50. perc: Balázs Bálint beadását az egyik BKV védő csaknem a saját kapujába fejeli. Egyelőre aktívabbak vagyunk ellenfelünknél.

62. perc: Biró Ákos teszi le fejjel a labdát Csigi Ádámnak, aki kilövi a kapu bal sarkát!!!! Pénzügyőr SE – BKV Előre 1-0

63. perc: Cserélünk: Lemegy Schrammel, Bogdán és Csigi. Bejön: Bene, Megyeri, Urbin

66. perc: Kasza Balázs és az egyik BKV játékos sárgát kap.

76. perc: Biró Ákos helyére Gál Márk áll be.

78. perc: Balázs Bálint kap sárga lapot.

80. perc: Bene Marcell lőhetett kiszorított helyzetből, lövését védte a BKV hálóőr.

83. perc: Szögletet követően egy BKV játékos kapufát fejel. A kipattanó is veszélyes, de megszerezzük a labdát. Nyom a BKV.

87. perc: Pusztai Dániel helyett Oláh Krisztián áll be.

4 perc a hosszabbítás.

Vége!!! Ezt is behúztuk! Pénzügyőr SE – BKV Előre 1-0

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

2022.10.09. (vasárnap) 11:00 óra

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – DIÓSGYŐRI VTK II. 2-4

2022.10.09. (vasárnap) 14:00 óra

DEBRECENI VSC II. – PUTNOK FC 3-0

2022.10.09. (vasárnap) 15:00 óra

FÜZESGYARMATI SK – VASAS FC II. 0-3

FC HATVAN – FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4-2