2022.11.06. (vasárnap) 13:00 óra, Pasaréti út

Játékvezető: Szigetvári Márk, asszisztensek: Nagy Viktor, Gergely Márton

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Kasza Balázs, Balázs Bálint, Bagó Patrik, Popovics Bertold (Gálfi László), Biró Ákos, Urbin Martin (Bogdán Rajmond), Bene Marcell (Schrammel Ádám), Karacs Roland, Megyeri Márk (Oláh Krisztián), Gál Márk (Varga Örs)

Lászka Balázs betegsége miatt Seres Zsolt dirigálta ma a csapatot

BVSC: Kovács Benedek, Nagy József, Tóth Keve, Szalánszki Gergő, Szilágyi Máté (Májer Gergő), Horváth Roland (Fisli András), Kelemen Patrik (Tóth Kristóf), Tóth Milán, Benkő-Biró Norbert, Zöld Bálint (Kesselbauer Ákos), Király Ákos

Vezetőedző: Urbán Flórián

Már az első percben védeni valója van Steer Bencének, kb. 18 méterről, jobbról erős lövést zúdított kapunkra az egyik BVSC játékos.

15. perc: Előbb Steer Bence szed ki egy sarokra tartó vendég lövést, majd újabb BVSC helyzet, de szerencsére elkerüli a lövés a felső sarkot. Nekünk is vannak lehetőségeink, de egyelőre ezek nem túl veszélyesek.

19. perc: Megszerzi a BVSC a vezetést. Egy szélről jövő beadást Szalánszki Gergő kapásból a hálónkba vág. Pénzügyőr – BVSC 0-1

25. perc: Biró Ákos lő kb. 18-20 méterről, de a vendégek kapusa magabiztosan véd.

42. perc: Szabadrúgást végezhetnek el a vendégek az oldalvonal mellől, de a beadás mindenki előtt elsuhan.

43. perc: Tüzijáték a kapunk előtt, előbb elakad a lövés védőinkben, majd a kipattanóból is BVSC helyzet van, de Steer Bence bravúrral véd.

45. perc: Kb. 35 méterről Biró Ákos végez el egy szabadrúgást, amely alig kerüli el a kapu jobb sarkát. Ez volt a legveszélyesebb helyzetünk. Szünet. Pénzügyőr SE – BVSC 0-1

Szünetben cseréltünk: Gál Márk helyére Varga Örs állt be.

46. perc: BVSC helyzettel indul a második félidő is, de az erős lövés elsuhan a kapunk mellett.

49. perc: Egy rövid időre beszorítjuk a vendégeket, de nem tudunk helyzetig eljutni. A kontrából óriási BVSC helyzet, de Steer Bence a helyén van, blokkolja a kiugró vendég játékos lövését.

59. perc: Többet van nálunk a labda, de nem nagyon tudunk helyzetet kialakítani, rendkívül jól zár a vasutas védelem.

65. perc: Ismét Steer Bence véd egy óriási BVSC löketet. Kettőt cserélünk, Gálfi és Bogdán érkezik Popovics és Urbin helyére.

78. perc: Újabb két helyen változtatunk. Schrammel és Oláh érkezik Bene és Megyeri helyére.

82. perc: Támadásban vagyunk, de beadásaink, lövéseink sorra elakadnak a vendégek védőiben.

85. perc: Oláh Krisztián kapta szabadon a labdát, de magasan a kapu fölé lőtt.

88. perc: Biró Ákos lőtt a 16-os sarkától, de a labda elkerülte a kapu bal felső sarkát.

Vége: Pénzügyőr SE – BVSC 0-1

2022.11.05. (szombat) 13:00 óra

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – BKV ELŐRE 2-2

2022.11.06. (vasárnap) 11:00 óra

DIÓSGYŐRI VTK II. – PUTNOK FC 2-2

VASAS FC II. – FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2-3

DEBRECENI VSC II. – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5-2

2022.11.06. (vasárnap) 13:00 óra