Pénzügyőr SE – Csepel FC 2-0 (2-0)

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

2018.10.21. (vasárnap) 14:00 óra, Pasaréti út

300 néző. Játékvezető: Bodzay Áron, asszisztensek: Rózsa Dávid, Schweighardt Dániel

Pénzügyőr SE: Gábor Péter – Despotovic Vanja, Beszterczei Attila (Szigeti Attila), Varga-Sebestyén Benjámin, Sztrunga Zsolt (Vitelki Balázs), Jovánczai Zoltán (Bíró József), Karvalics Bence, Nagy Bendegúz, Szabó Balázs, Turi Ákos, Kovács Gábor

Vezetőedző: Hevesi Tamás

Csepel FC: Major Barnabás – Fisli András, Mészáros Roland, Szabó Péter, Molnár Krisztián (Torda Bence), Mankó Dávid (Somlyai Gábor), Teplán János, Balogh Miklós, Kocsis Dávid, Schmid Máté (Vörös Bence), Takács László

Vezetőedző: Tamási Zoltán

Góllövők: Despotovic Vanja 13. perc, Jovánczai Zoltán 39. perc

Hét közben csatlakozott csapatunkhoz Jovánczai Zoltán, aki szabadon igazolható volt. A 33 éves, jó pár NB1-es klubot megjárt labdarúgó egyből a kezdőben kapott helyet.

Nagy elánnal kezdtük a meccset, rögvest a kapujukhoz szögeztük a csepelieket. Egymás után dolgoztuk ki a helyzeteket. A 13. percben Varga-Sebestyén Benjamin kapott rúgást a lábára a vendégek 16-osán belül, az egyértelmű 11-est Despotovic Vanja értékesítette.

Ötletesen és szépen játszottunk, az első 20 percben a Csepel gyakorlatilag nem lépte át a felezővonalat.

A 39. percben Jovánczai Zoltán kapott remek labdát, s igazítás nélkül a csepeli kapuba vágta azt. Gyönyörű találat volt.

A második félidőre elszántabban jöttek ki a csepeliek, többet birtokolták a labdát, de csak lesgólig jutottak. Hiába nyomtak a vendégek, az igazi nagy helyzetek mi előttünk adódtak, a második 45 percben túlzás nélkül akár 3-4 alkalommal is ellenfelünk hálójába találhattunk volna.

Nagyon fontos 3 pontot szereztünk, és a mutatott játék is biztató volt. Várjuk a folytatást! Jövő hét vasárnap 13:30 órakor a BKV Előréhez látogatunk.

2018.10.21. (vasárnap) 11:00 óra

Puskás Akadémia FC II. – Érdi VSE 3-3

2018.10.21. (vasárnap) 14:00 óra

Dunaharaszti MTK – TARR Andráshida SC 1-1

III. KER. TVE – Ménfőcsanak ESK 3-1

FC Nagykanizsa – Komárom VSE 1-1

Pápai Perutz FC – MOL Vidi FC II. 3-0

Pénzügyőr SE – Csepel FC 2-0