Pénzügyőr SE – Debreceni VSC II. 2-0 (1-0)

Stabil védekezéssel, szép játékkal, újabb győzelmet arattunk Pasaréten. Már az ötödik helyen vagyunk a tabellán

NB III. KELETI CSOPORT, 6. forduló

2022.08.31. (szerda) 17:30 óra, Pasaréti út

Játékvezető: Dombi Olivér, asszisztensek: Imrő János, Frank Viktor László

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Bene Marcell (Schrammel Ádám), Kasza Balázs, Balázs Bálint, Bagó Patrik, Popovics Bertold, Biró Ákos (Gál Márk), Urbin Martin (Csigi Ádám), Karacs Roland, Pusztai Dániel (Hujbert Botond), Megyeri Márk (Bogdán Rajmond)

Vezetőedző: Lászka Balázs

Debreceni VSC II.: Balbarau Andrei Raul, Tóth Balázs, Szabó Kornél, Tordai Balázs, Takács Bence, Bökönyi Adrián (Karakas István), Horváth Zalán, Major Sámuel (Batai Tamás), Rácz Balázs, Fábián Bence, Gomes Schneider Roberto (Doktor Zsolt)

Vezetőedző: Máté Péter

Góllövők: Urbin Martin 30. perc 1-0, Csigi Ádám 69. perc 2-0

7. perc: 10 méterről lő a DVSC játékosa. Steer Bence magabiztosan hárít.

14. perc: Debreceni szabadrúgás 20 méterről, Steer Bence kiöklözi az erős lövést.

16. perc: Megvolt az első Pénzügyőr helyzet, de Biró Ákos átadása hosszúra sikerült.

27. perc: Bene Marcell lő kiszorított helyzetből, de a debreceni kapus védeni tud.

30. perc: VEZETÜNK!!! Biró Ákos nagyszerű beadását követően Urbin Martin fejelt a hálóba. PSE – DVSC II 1-0

40. perc: Biró Ákos lő 20 méterről, de a DVSC kapusa magabiztosan véd.

41. perc: Megyeri Márk tiszta helyzetben, de 5 méterről leadott lövése nem talál kaput.

Megkezdődött a második félidő, többet van nálunk a labda, dominálunk. Nem volt cserénk.

49. perc: 18 méterre a kaputól debreceni kezezés. Sajnos a szabadrúgást Popovics Bertold magasan a kapu fölé lövi.

54. perc: Bene Marcell és Megyeri Márk elhagyja a pályát, Schrammel Ádám és Bogdán Rajmond jön be.

58. perc: Biró Ákos és Urbin Martin lemegy, Csigi Ádám és Gál Márk érkezik.

67. perc: Többet van nálunk a labda. Pénzügyőr SE – DVSC II. 1-0

68. perc: Szép összjáték végén Csigi Ádám lő a hálóba!!!! Pénzügyőr SE – DVSC II. 2-0

77. perc: Bogdán Rajmond erős lövést ereszt a Debrecen kapujára, de a DVSC II kapusa bravúrral hárít.

79. perc: Pusztai Dániel helyett Hujbert Botond áll be. Botond első NB3-as meccse!! Gratulálunk!

Folyamatosan támadunk, remekül játszik a csapat.

87. perc: Tüzijáték a debreceni kapu előtt, majd a Pénzügyőr kapu előtt is. Továbbra is 2-0-ra vezetünk.

2022.08.31. (szerda) 15:30 óra

EGER SE – VASAS FC II. 1-1

2022.08.31. (szerda) 16:00 óra

DEBRECENI EAC – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3-0

2022.08.31. (szerda) 17:30 óra

FC HATVAN – PUTNOK FC 1-3

KISVÁRDA MASTER GOOD II. – BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 4-0

TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS – FÜZESGYARMATI SK 1-1