2022.11.19. (szombat) 13:00 óra, Pasaréti út

Játékvezető: Szommer Attila, asszisztensek: Dobos Dávid, Pálinkás Donát Ferenc

Pénzügyőr SE: Ritzl Bence, Gálfi László (Varga Örs), Kasza Balázs, Balázs Bálint, Bagó Patrik, Popovics Bertold (Megyeri Márk), Bogdán Rajmund, Biró Ákos (Bartos Norbert), Bene Marcell (Kiss Dávid), Karacs Roland, Pusztai Dániel (Gál Márk)

Eger SE: Szalay Alex, Hadnagy Bence (Seres Bence), Jónyer Kristóf, Fényes Szabolcs, Simon Attila, Berki Péter (Hegedűs Dávid), Papp Kristóf, Juhász Gergő (Gáspár Milán), Farkas Gábor, Burger Botond, Kovács Dávid

Vezetőedző: Céró Bálint

Góllövők: Papp Kristóf 45. perc 0-1, Simon Attila 69. perc 0-2

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

3. perc: 20 méterről lőttek az egriek a kapunkra, de elkerüli a felső sarkot a lövés.

9. perc: Bagó Patrik kapott sárga lapot, egy buktatást követően.

18. perc: Bogdán Rajmond ugorhatott ki az egri védők közül, de az indítás hosszú volt, és az ellenfél kapusa menteni tudott.

26. perc: Bene Marcell ment el szépen a bal oldalon. Becselezte magát a 16-oson belülre, de beadása elakadt az ellenfél egyik védőjében.

38. perc: Bogdán Rajmond lőhetett 18 méterről, az egri kapus bravúrral kitolta a labdát. A kipattanót Biró Ákos nem tudta kapura tenni.

44. perc: Ritzl Bence rosszul jött ki egy beadásra, csak beleütni tudott a labdába, amit Papp Kristóf közelről a hálónkba kotort. Pénzügyőr SE – Eger 0-1

A szünetben nem cseréltünk.

51. perc: Biró Ákos kapott jó átadást, de 8 méterről leadott lövése a kapu fölé szállt.

55. perc: Ismét Biró Ákos lőhetett csaknem ugyanonnan, de erős löketét bravúrral védte a vendégek hálóőre.

61. perc: Bogdán Rajmond kapott sárga lapot.

62. perc: Cserélünk, Varga Örs és Kiss Dávid állt be Bene Marcell és Gálfi László helyére. Továbbra is az Eger vezet 1-0-ra.

69. perc: Az egri Simon Attila kapott remek labdát, amit a rutinos támadó higgadtan a hálónkba lőtt. Pénzügyőr SE – Eger 0-2

71. perc: Hármat cserélünk, Bartos Norbert, Megyeri Márk és Gál Márk áll be Biró Ákos, Popovics Bertold, Pusztai Dániel helyére.

73. perc: Megyeri Márk lő 18 méterről, de nem talál kaput.

74. perc: Balázs Bálint 25 méterről próbálkozik, de a lövés pontatlan.

86. perc: Sajnos nem nagyon tudunk helyzeteket kialakítani, sok a rossz átadás. Pénzügyőr SE – Eger 0-2

88. perc: Bogdán Rajmond gólba tartó lövését kivágta ez egyik egri védő.

Vége: Pénzügyőr SE – Eger SE 0-2

2022.11.19. (szombat) 11:00 óra

DIÓSGYŐRI VTK II. – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2-2

VASAS FC II. – KARCAGI SE 2-1

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – KÖRÖSLADÁNYI MSK 1-3

2022.11.19. (szombat) 13:00 óra

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE – PUTNOK FC 2-3

DEBRECENI VSC II. – BKV ELŐRE 6-2