2021.08.21. (szombat) 16:30 óra, Kőér utca

Játékvezető: Király Gergő, asszisztensek: Bencze András, Gyana Gergely

Pénzügyőr SE: Iváncsics Alex – Gál Szabolcs, Grecsó Bence (Tóth Dániel), Schrammel Ádám, Tóth Márton (Mendebaba Szása), Fülöp Csongor (Oláh Krisztián), Biró Ákos (Megyeri Márk), Csigi Ádám, Balázs Bálint (Nyuli Domonkos), Tóth Máté, Gál Márk

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövők: Csigi Ádám 4, Schrammel Ádám 3, Biró Ákos 2

11. perc: Grecsó fejeli a hosszúról vissza a kapu elé a labdát, ahol Csigi érkezik, megyei gólkirályhoz illően stukkol a kapuba, 1-0 a Pénzügynek.

13. perc: Gyorsan duplázunk, Schrammel lő a tizenhatoson belülről, 2-0

14. perc: Csigi fejel kapura, a labda némi vendég flipperezés után a sarokban landol, 3-0.

15. perc: Gál Szabolcs kap jogosan sárgát, a szabadrúgást követően kósza lövés a kapunkra, méterekkel gurul mellé a pöttyös

22. perc: gyorsan járatjuk meg a labdát, Schrammel tör be a tizenhatoson belülre, egy kényszerítő Csigivel, majd szépen helyez a kapuba, az állás PSE – Ikarus 4-0

40. perc Tóth Máté 50 méteres indítását Biró veszi át bravúrosan, elhúzza a labdát a kapus mellett és a halóba gurít, 5-0

51. perc: Grecsó mintaszerű beadását Csigi veszi mellre és mielőtt leesne, a levegőből bombáz a léc alá, 6-0.

52. perc: Biró közelről pofozza be a labdát, 7-0

60. perc: Balázs Bálint helyén Nyuli mutatkozik be a Pénzügyőr Felnőtt csapatában.

Az ivószünetet követően Grecsó le, Tóth Dani be.

71. perc: Közeli vendég fejes pattan a kapunk mellé.

78. perc: Biró helyére Megyeri érkezik.

82. perc Schrammel szerez labdát erőszakosan, majd a büntetőterületen belülre lépve okosan gurít a hosszúba, 8-0.

83. perc: Fülöp és Tóth Marci megy le, Mendebaba es Oláh jön be.

84. perc: Tóth Dani jó helyen szerez labdát, az indításából Csigi kiszorított helyzetből kapufát lő.

86. perc: Csak megvan Csigi 4. gólja, jól forog a tizenhatoson belül, majd élesen lő, amit a vendégek fiatal halóőre nem tud védeni, 9-0.