Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 9-0 (3-0)

NB III. KELETI CSOPORT, 32. forduló

NB3 Keleti csoport

2023.04.16. (vasárnap) 17:00 óra, Pasaréti út

Játékvezető: Urbán Eszter, asszisztensek: Gavalla-Kulcsár Judit, Bizderi Nikolett

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

Pénzügyőr SE: Steer Bence, Kiss Dávid (Kovács Jenő), Popovics Bertold, Biró Ákos, Urbin Martin (Bartos Norbert), Bene Marcell, Tóth Dávid (Tóth Dominik), Pusztai Dániel, Bartos Julián, Megyeri Márk (Bogdán Rajmond), Labát Krisztofer

Vezetőedző: Lászka Balázs

Jászberényi FC: Sándor Bence, Muhari Zoltán, Gattyán Máté (Benedek Zétény), Lukovszky Attila (Fekete Kristóf), Reizinger Bence (Kövér Botond), Bori Zsolt, Nagy László, Szabó Márton (Pinte Krisztián), Donkó Ádám, László Krisztián, Varga László

Vezetőedző: Besenyi Gábor

Góllövők: Biró Ákos 35. perc 1-0, Biró Ákos 38. perc 2-0, Popovics Bertold 42. perc 3-0, Bartos Julián 50. perc 4-0, Urbin Martin 51. perc 5-0, Biró Ákos 53. perc 6-0, Bartos Julián 60. perc 7-0, Biró Ákos 72. perc 8-0, Bogdán Rajmond 83. perc 9-0

2. perc: Biró Ákos kapott remek labdát, sajnos emelése a kapu mellé szállt.

7. perc: Pusztai Dániel ment el szépen a baloldalon, a beadása elsuhant támadóink előtt.

12. perc: Pusztai Dániel beadását Kiss Dávid közelről mellé fejeli.

20. perc: Bartos Julián lő kb. 18 méterről, jobboldalról. A labda a kapu fölé száll.

29. perc: Ezúttal Tóth Dávid lőtt 20 méterről, de ez is fölé ment.

34. perc: Popovics Bertold adott remek labdát Biró Ákosnak, aki gyönyörűen lőtt a hálóba. Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 1-0

37. perc: Ismét Popovics Bertold adta be a labdát, és Biró Ákos közelről nem hibázott. Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 2-0

41. perc: Ezúttal Popovics Bertold a gólszerző, aki középről kb. 12 méterről talált a vendégek hálójába. Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 3-0

44. perc: Urbin Martin közeli lövését védte a vendégek kapusa.

Szünet: Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 3-0

48. perc: Bartos Julián lőtt 5 méterről a kapu fölé.

49. perc: Kiss Dávid átadását Bartos Julián a kapu jobb felső sarkába vágta. Gyönyörű volt. Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 4-0

50. perc: Urbin Martin is a hálóba talált. Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 5-0

51. perc: Biró Ákos mesterhármas!!! Már 6-0!!! Urbin Martin adta a gólpasszt.

59. perc: Bartos Julián indult meg a félvonaltól. Kicselezte a kapust, majd éles szögből a hálóba lőtt. Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 7-0

Cserélünk: Kiss Dávid és Tóth Dávid lement, helyükre Kovács Jenő és Tóth Dominik állt be.

66. perc: Pusztai Dániel távoli lövését védte a vendégek kapusa.

67. perc: Ismét cserélünk: Urbin Martin és Megyeri Márk helyett Bogdán Rajmond és Bartos Norbert állt be.

72. perc: Bartos Julián passzából ismét Biró Ákos a gólszerző! Mesternégyes!!! Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 8-0!!!

83. perc: Bogdán Rajmond esernyőcsellel hozza magát helyzetbe, majd bevágja a labdát a vendégek hálójába. Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 9-0

89. Tüzijáték a Jászberény kapuja előtt, majd Labát Krisztofer lő 40 méterről alig a kapu fölé.

91. perc: Biró Ákos majdnem meglőtte ötödik gólját. Lövése alig kerülte el a Jászberény kapuját.

Vége: Pénzügyőr SE – Jászberényi FC 9-0

2023.04.15. (szombat) 14:00 óra

KARCAGI SE – KISVÁRDA MASTER GOOD II. 0-3

2023.04.16. (vasárnap) 13:00 óra

DEBRECENI VSC II. – VASAS FC II. 4-2

2023.04.16. (vasárnap) 17:00 óra

SÉNYŐ-CARNIFEX FC – FC HATVAN 1-1

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. – FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1-2