Pénzügyőr SE – REAC 1-0 (0-0)

BLSZ I. osztály 3. forduló

2021.09.04. (szombat) 17:00 óra, Kőér utca

Játékvezető: Zimonyi Péter, asszisztensek: Nyekita Brúnó László, Pozsonyi Balázs András

Pénzügyőr SE: Iváncsics Alex, Gál Szabolcs, Schrammel Ádám, Tóth Márton (Oláh Krisztián), Fülöp Csongor (Deésy Márk), Biró Ákos (Németh Szabolcs), Csigi Ádám, Balázs Bálint, Mendebaba Szása, Tóth Máté, Gál Márk

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövőnk: Csigi Ádám

25. perc: Két stabil csapat taktikai harca zajlik, néhány lövéssel, helyzetecskével. Az állás 0-0

34. perc: Az alapvonaltól 20 méterre végez el oldalról szabadrúgást a REAC, a labda veszélyesen pattog keresztben a kapunk előtt.

38. perc: Bíró elé pattan a labda egy bedobás után, sajnos kell 2 ütem a labda megszelídítésére, igy a lövést blokkolják a vendégek.

43. perc: Lehetőség a PSE támadásban, de a kulcspassz pontatlan, az ellentámadásból veszélyes lövés a kapunkra, de a megpattanó labda a kapu mellett gurul el.

48. perc: Csigi ad életjelet, 20 méterről lövése fölé száll.

50. perc: Vendég lövés gurul mellé.

55. perc: CSIGI ÁDÁM!!! A tizenhatoson belül jól forog, a végén a hosszúba gurít, PSE 1 – REAC 0

Mindeközben Tóth Marci helyére Oláh lép pályára

59. perc: Óriási lehetőséget hagyunk ki, érdemi kapura lövés nélkül zárunk egy szép támadást.

70. perc: Lesről szerez gólt a REAC, az állás nem változik.

76. perc: Az utóbbi percekben keveset van nálunk a labda, de egyelőre mindig van egy emberünk, aki jól áll a lábán a védelemben.

82. perc: Schrammel lövésébe ér bele a vendégek védője, kicsit jobban is helyezhette volna, igy szöglet, ami veszélytelen sajnos.

86. perc: Vendég szabadrúgás 20-ról… Ivancsics üggyel-bajjal véd, majd a kipattanót fölé emeli a vendégek játékosa.

87. perc: Biró helyén Németh

89. perc: Csigi kap sárgát

90. perc vendég lövés 18-ról fölé.