Pénzügyőr SE – Testvériség-Újpalota SE 2-1 (1-0)

2021.03.27. (szombat) 15:00 óra, Kőér utca

Játékvezető: Sveda Marcell, asszisztensek: Kerék Ádám, Király Szilveszter

Pénzügyőr SE: Sásdi Dominik, Grecsó Bence (Králl Márk), Turi Ákos, Tóth Dániel, Kocsis Máté (Bálint Olivér), Tóth Gergő (Balogh Attila Péter), Mendebaba Szása, Oláh Krisztián, Deésy Márk (Buzás Bálint), Tóth Máté, Constantino Dominik

Edző: Sashegyi Zoltán

Góllövőink: Grecsó Bence, Tóth Gergő

6. perc: Tóth Gergő hajszálpontos jobboldali szögletére Grecsó Bence érkezik és fejel a kapu hosszú oldalába. 1-0

13. perc: A Testvériség is megérkezett a meccsbe, 18 méterről remek lövést eresztettek meg, de Sásdi a felső lécre tenyerelte a labdát és a kipattanót is hárítani tudta.

17. perc: Turit buktatják a 16-oson belül, de a játékvezető továbbot intett, nem fújta be az egyértelmű szabálytalanságot.

19. perc: Sásdi ívelését Mendebaba trükkösen vette át, amivel lerázta védőjét, pontosan indította Turit, aki erősen centerezett, ahol az érkező Tóth Gergő a felső lécet lőtte telibe, varázslatos támadás volt. Jól játszik a csapat!

20. perc: Grecsó jobb oldali lecsúszott beadása a hosszú kapufa tövénél pattant, amit a védők mentettek, röviden mert Turi ajtó ablak helyzetben nem találta el a labdát, nagy helyzet volt.

35. perc: Jobbára a mezőnyben folyik a játék.

40. perc: Testvériség szabadrúgás 28 méterről, lágy ívelés a hosszúra, amit Orosz kapásból a kapu mellé lőtt.

Szünetben: Pénzügyőr SE Testvériség SE 1-0. A félidő nagy részében az történt, amit mi akartunk, a helyzeteink megvoltak, csak nem sikerült befejezni azokat. A Testvériség egy komoly helyzetig és néhány szögletig jutott el, de elmondható, hogy a csapatunk játszik fölényben.

50. perc: Ambrózi húzott el a jobb oldalon, betört a 16-oson belülre, ahol Oláh megállította őt, a játékvezető büntetőt ítélt. Orosz jobbal a kapu jobb oldalába passzolt a balra ugró Sásdi mellett. Pénzügyőr SE – Testvériség 1-1

51. perc: Újra vezetünk, Tóth Gergő vette át parádésan a labdát a 16-oson belül, amit egy erős lövéssel a hosszúba helyezett. Pénzügyőr SE – Testvériség SE 2-1

70. perc: Egy 30 méteres lövés a Testvériségtől, de Sásdi a helyén volt.

77. perc: Kezd paprikássá válni a mérkőzés, sok sok hiba, pontatlanság, és szabálytalanság tarkítja a második félidőt.