Pénzügyőr SE – THSE-Szabadkikötő 2-1 (0-0)

2021.09.25. (szombat) 15:00 óra, Kőér utca

Játékvezető: Zám László, asszisztensek: Végh Márton, Gyana Gergely

Pénzügyőr SE: Iváncsics Alex, Gál Szabolcs, Grecsó Bence (Tóth Dániel), Tóth Márton (Balogh Attila), Fülöp Csongor (Mendebaba Szása), Biró Ákos (Megyeri Márk), Csigi Ádám, Balázs Bálint, Deésy Márk (Nyuli Domonkos), Tóth Máté, Gál Márk

Vezetőedző: Sólyom Ferenc

Góllövőink: Gál Szabolcs, Gál Márk

12. perc: Biró baloldalról húz befelé a 16-os vonalán, lövésébe egy védő belelépett így a játékszer a kapus ölében kötött ki.

28. perc: Gál Szabolcs indítja a baloldalon felfutó névrokonát Gál Márkot, védőnk a 16-os sarkánál lágyan gurít az érkező Bíró elé, aki kapura perdíti a labdát, amit a kapus biztosan hárít.

34. perc:| 🟨 – Sárga lap – Deésy Márk

44. perc: Hatalmas játék, a bal szélen kapott egy indítást Tóth Márton, amit szépen átvett, a 16-os oldalánál középre gurított Csiginek, aki átlépte a labdát az érkező Birót helyzetbe hozva ezzel, támadónk egy átvételt követően lőni próbált, de egy védő az utolsó pillanatban közbe lépett.

Félidőben cseréltünk – Fülöp helyett Mendebaba lépett pályára.

60. perc: A szünet után mindkét csapat feltüzelve, agresszív felfogásban érkezett vissza, amit a játékvezető többnyire enged is. Egy-egy lehetőség adódott mindkét oldalon, de gól még nem született.

64. perc: Helyzet helyzet hátán – előbb Tóth Márton lőtt gyönyörűen kapura egy bedobast követően, nem sokkal később Biró és Csigi is helyzetbe került, de nem tudták a helyzetüket értékesíteni.

66. perc: Gól – Nagy Barnabás. PSE – THSE 0-1. A vendégek apró termetű, ám fürge cserejátékosa kapott egy labdát a bal oldalon, egy ritmusváltással belépett Grecsó elé a 16-oson belül, az alapvonalon bevezette a labdát a kapu irányába és éles szögből a rövidre lőtt, ami Iváncsicsról a gólvonal mögé pörgött.

72. perc: Csere. Bíró és Tóth Márton ⬅️|Balogh és Megyeri |➡️

76. perc: Csere. Grecsó Bence ⬅️|Tóth Dániel |➡️

79. perc: Góóól – Gál Szabolcs. PSE-THSE 1-1. Egy szögletet követően hórihorgas belső védőnk bólintott a léc alá.

83. perc: Csere. Deésy ⬅️|Nyuli |➡️

91. perc: Góóól – Gál Márk. PSE-THSE 2-1. És a végére a slusszpoén – fordítottunk ⚽⚽⚽Egy baloldali szabadrúgást Balázs Bálint tekerte középre, ahol a 16-oson belüli kavarodás után Gál Márk eszmélt a leggyorsabban és közelről a kapuba lőtt.

Csapatunk 6 mérkőzést követően is 100%-os, és továbbra is vezeti a BLSZ 1. osztályú bajnokságot. A 7. fordulóban, október 1-én, pénteken, az előző idény BLSZ 2. osztály bajnokság aranyérmeséhez, az újonc Pestszentimrei SK-hoz látogatunk. Hajrá PSE 🟢⚪

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

2021.09.24. (péntek) 19:00 óra

REAC – Pestszentimrei SK 6-0

2021.09.24. (péntek) 20:30 óra

XII. KER. Svábhegy FC – Testvériség-Újpalota SE 0-9

2021.09.25. (szombat) 11:00 óra

MUN SE – ASR Gázgyár 2-2

2021.09.25. (szombat) 15:00 óra

Csepel FC – Unione FC 1-1