Pont nélkül tértünk haza Felcsútról

A további fotókért kattints a képre!

2018.08.26. (vasárnap) 17:00 óra

Puskás Akadémia FC II – Pénzügyőr SE 2-0 (0-0)

Felcsút, 100 néző. Játékvezető: Szigetvári Márk, asszisztensek: Szarvas László, Sinkovicz Dániel

Puskás Akadémia FC II.: Varga Ádám – Gáspár Máté (Papp Kristóf), Mim Gergely (Papp László), Szabó Máté, Sipos Zoltán, Kovács Tamás, Magyar Zsolt, Radó Dániel, Vörös Tamás (Papp Milán), Vanczák Vilmos, Poór Patrik

Vezetőedző: Visinka Ede

Pénzügyőr SE: Gábor Péter – Varga Bence (Feil Máté), Ablonczy Gerjén (Vitelki Balázs), Beszterczei Attila, Varga-Sebestyén Benjámin, Burka Bendegúz, Karvalics Bence (Biró József), Nagy Bendegúz, Szabó Balázs, Farkas Máté, Kovács Gábor

Vezetőedző: Hevesi Tamás

Góllövők: Vörös Tamás 50. perc, Magyar Zsolt 56. perc

Bár eddigi mérkőzéseire csupa fiatallal állt ki a Puskás, ellenünk két válogatott játékos, Poór Patrik és Vanczák Vilmos is helyet kapott a kezdő tizenegyében. A Pancho Arénában jelenleg gyepcsere zajlik, de a tartalékcsapatuk meccseit amúgy is az egyik edzőpályán szokták rendezni, amely a mostani találkozóra is kifogástalan feltételeket biztosított.

Az első félidőben alig forogtak veszélyben a kapuk. A korábbi meccseinkhez képest kifejezetten stabilak voltunk hátul, ellenfelünk semmivel sem tűnt jobbnak, így joggal reménykedhettünk abban, hogy legalább 1 pontot begyűjtünk majd.

Sajnos a második félidő elején a hazaiak könyörtelenül kihasználták  egyik koncentrációs hibánkat. A bekapott találatot követően 10 percig nehezen tértünk magunkhoz, ellenfelünk sorra dolgozta ki helyzeteit, és megszerezte második gólját is.

Hevesi Tamás kettős cserét hajtott végre, bejött Feil Máté és Vitelki Balázs. A mérkőzés fennmaradó részében többet birtokoltuk a labdát, voltak formás akcióink is, de ezek befejezésébe rendre hiba csúszott.

Vereségünkkel lecsúsztunk a 15. helyre. Szeptember 2-án, 16:00 órakor a Pápai Perutz FC együttesét fogadjuk Pasaréten.