Remek meccsen, ismét három pont hazai pályán – Pénzügyőr SE – Füzesgyarmati SK 3-2

A barátságtalan időjárás ellenére sokan kilátogattak a Pasaréti útra. Jó páran elkisérték a Füzesgyarmati SK együttesét is. Alig helyezkedtek el a nézők, máris 2-0-ra vezettünk. A gólokat követően kisvártatva több lehetőségünk is volt a meccs lezárására, de ezek sajnos kimaradtak. Az első félidő vége előtt nem sokkal a vendégek szépítettek. A második félidő elején Bartos Julián harcolt ki egy 11-est (ki kell emelni, hogy a télen igazolt támadó már múlt héten a Békéscsaba II. ellen is a hálóba talált, és ma is lőtt egy gólt). Kétgólos előnyünk mellett egy kiállítást követően emberelőnybe is kerültünk, ennek ellenére koránt sem volt sima a mérkőzés utolsó harmada, meg kellett küzdenünk a sikerért. Csapatunk a találkozó kétharmad részében kifejezetten tetszetősen játszott. Jövő héten Debrecenbe látogatunk, ahol a debreceniek második csapata lesz az ellenfelünk.

Kattints a fotóra a további képek megtekintéséhez!

NB III. KELETI CSOPORT, 24. forduló

2023.03.05. (vasárnap) 14:00 óra, Pasaréti út

Pénzügyőr SE – Füzesgyarmati SK 3-2 (2-1)

Játékvezető: Vinter Béla Gábor, asszisztensek: Balla Levente, Elek Balázs

Pénzügyőr SE: Puskás Bence, Kiss Dávid, Kasza Balázs, Balázs Bálint, Popovics Bertold, Biró Ákos (Bartos Norbert), Urbin Martin (Kovács Jenő), Bartos Julián (Pusztai Dániel), Karacs Roland (Bene Marcell), Tóth Kristóf, Labát Krisztofer

Vezetőedző: Lászka Balázs

Füzesgyarmati SK: Fildan Calin Florin, Raducu Constantin Sorin, Vasilijevic Nikola, Kis Szabolcs, Achim Ádám Sándor, Popescu Gheorghe Robert, Urbanowski Cristian Patrik, Soós János Tamás (Szilágyi János Márton), Achim Sebastian Zoltán, Pataki Zalán Lajos, Szabó Bence

Vezetőedző: Szabados Tamás, Boros Tibor

Góllövők: 4. perc: Bartos Julián 1-0, 7. perc Urbin Martin 2-0, 44. perc Popescu Gheorghe Robert 2-1, 56. perc: Biró Ákos 3-1, 68. perc: Popescu Gheorghe Robert 3-2

Kiállítva: Urbanowski Cristian Patrik 65. perc

3. perc: Tóth Kristóf beadását Bartos Julián közelről a hálóba vágja!!! Soha rosszabb kezdést! 1-0

6. perc: Már 2-0!! Egy beadást követően Urbin Martin lő a hálóba!!!

18. perc: Popovics Bertold kapott sárgát.

26. perc: Popescu Gheorge fejesét védte Puskás Bence.

33. perc: Biró Ákos lőtt kiszorított szögből. A labda elkerülte a kaput.

43. perc: A Füzesgyarmat szépít. Egy beadást követően Popescu Gheorge lő a kapunkba. Pénzügyőr SE – Füzesgyarmati SK 2-1

54. perc: Bartos Juliánt buktatták a 16-oson belül. A 11-est Biró Ákos értékesítette. Pénzügyőr – Füzesgyarmati SK 3-1

A 11-est megelőzően Achim Sebastian kapott sárgát.

58. perc: Urbanowski Krisztián is besárgult.

64. perc: Megfogyatkoztak a vendégek. Urbanowski második sárga, majd piros.

67. perc: A vendégek nem adták fel. Popescu Gheorge fejesből szépített. Pénzügyőr SE – Füzesgyarmati SK 3-2

72. perc: Szabó Bence kapott sárga lapot.

Cseréltünk: Bartos Julián és Karacs Roland helyett Bene Marcell és Pusztai Dániel érkezik.

84. perc: Urbin Martin helyett Kovács Jenő állt be.

85. perc: Balázs Bálint lőtt harminc méterről, de Fildan Calin védett.

87. perc: Biró Ákos helyett Bartos Norbert állt be.

2023.03.05. (vasárnap) 11:00 óra

KISVÁRDA MASTER GOOD II. – FC HATVAN 2-2

2023.03.05. (vasárnap) 14:00 óra

KÖRÖSLADÁNYI MSK – SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2-3

DEBRECENI EAC – FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1-2

BVSC-ZUGLÓ – DIÓSGYŐRI VTK II. 1-1

AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ – VASAS FC II. 0-3

EGER SE – DEBRECENI VSC II. 0-0