Goldball ’94 FC – Pénzügyőr SE II. 4-1 (1-0)

2021.04.10. (szombat) 20:00 óra, Goldball Park

Pénzügyőr SE II.: Farkas Csaba, Komlódi Marcell, Balogh Attila Péter (Romhányi Bálint), Sásdi Patrik, Bálint Olivér Botond (Hiba Zoltán), Váradi Márk, Meczner Krisztián Tamás, Kovács István Márk, Hári János, Horváth Ádám (Diamant Zsolt), Moller József Tibor

Vezetőedző: Schróth Lajos

Góllövőnk: Horváth Ádám

10. perc: Egy előrevágott labdát jól tartott meg a hazaiak csatára, a lepasszolt labda után a 10 méteres lövést Farkas Csaba hárítja bravúrral.

18. perc: Újabb hazai lövés a 16-oson belülről, ismét Farkas Csaba véd bravúrral.

Egyelőre kapura veszélytelenek vagyunk, a szervezett hazaiak támadásaiban van veszély, de az erő velünk van, reméljük a heti 4 edzés meghozza a különbséget a javunkra.

32. perc: A hazaiak 10-ese lő 22 méterről, Farkas Csaba véd üggyel-bajjal.

35. perc: Bálint Boti húzza meg a baloldalon, a vendéglátók szerelnek a tizenhatoson belül az utolsó pillanatban.

39. perc: 11-eshez jut a Goldball.

Gól, vezetnek a hazaiak a jogos büntető után.  Goldball – PSE II. 1-0

Szünet: Goldball – PSE II. 1-0

48. perc: Kétszer is Farkas Csaba menti meg a kapunkat a góltól.

54. perc: Kovács István fordul le szépen, a beadásnál Bálint Boti önfeláldozó berepüléssel megzavarja a kapust, a lepattanót Horváth Ádám helyezi a kapuba. Goldball – PSE II. 1-1

57. perc: Váradi szépen tör be a tizenhatoson belülre, a visszapassz jó helyzetben találja Kovács Istvánt, a lövés sajnos kevésbé volt sikeres.

58. perc: Veszélyes szabadrúgás a hazaiaknak, kapura lövés lett belőle, a labda a háló tetején landolt.

60. perc: Balogh Attila helyén Romhányi Bálint.

61. perc: Lendületes támadás végén a hazaiak játékosa épphogy mellé fejel, pedig nagy lehetőség volt, ha kicsit pontosabb szép öngól lett volna.

68. perc: Bálint Boti helyére Hiba Zoltán lép pályára.

70. perc: Szöglet a hazaiaknak, a hosszúról a tizenhatosra fejelik vissza a labdát, a kapásból elrúgott labda utat talál a kapunkba. 2-1 a Goldball-nak.

72. perc: Ismét Farkas Csaba véd veszélyes helyzetben.

74. perc: Jól passzolunk az ellenfél kapuja elött, a labda Váradi elé kerül, a 13 méteres lövést védi a hazaiak kapusa.

77. perc: Horváth Ádám helyén Diamant Zsolt.

79. perc: Szögletek a kapunk elött, a másodiknál Farkas Csaba  véd, a harmadiknál kisebb zavar a védelmünkben, de ismét Farkas Csaba kezében landol a pöttyös.

80. perc: Az ellentámadásból kétszer a tizenhatoson belülről lövünk kapura.

82. perc: Szabadrúgásból talál a kapunkba a Goldball, 3-1 a javukra.

Elfogytunk fejben… 86. perc: A vendéglátók lövését Farkas Csaba tolja ki, de a kipattanóra csak a hazaiak érkeztek, 4-1.

Végeredmény: Goldball – PSE II. 4-1