II. KER. UFC – Pénzügyőr SE II. 2-0 (0-0). Schróth Lajos értékelésével

2021.05.18. (kedd) 19:00 óra, Panoráma Sportközpont

II. KER. UFC – Pénzügyőr SE II. 2-0 (0-0)

Pénzügyőr SE II.: Farkas Csaba, Buzás Bálint, Komlódi Marcell, Hári János (Romhányi Bálint), Sásdi Patrik Márk, Balogh Attila Péter (Babály Zente), Bálint Olivér Botond, Váradi Márk, Megyeri Márk (Horváth Ádám), Duffek Ákos (Meczner Krisztián Tamás), Moller József Tibor

Vezetőedző: Schróth Lajos

Góllövőink:

Vezetőedzői értékelés: A mérkőzés összképe alapján megérdemelt volt a II. Ker. UFC győzelme. Egy stabil védekezésből, gyors kontrákat terveztünk vezetni. A védekezésünk hellyel-közzel rendben volt a 62. percig, de így is voltak helyzetei az ellenfélnek. A kontráink viszont nem “ültek”. A korábban csapatként működő támadásvezetések (ami ma védekezésben megvolt), átment egyénieskedésbe. Nem sok lehetőségünk volt kontrát vezetni, de az vagy pontatlan, vagy rossz döntés (önmegvalósítás) miatt nem sikerült. Védelmünket a 62. percben megbontották, a hosszú oldalon lemaradtunk, lejátszottak minket 1-0. Kockáztattunk, feljebb jöttünk, próbáltunk letámadni, de a 74. percben egy a védelem mögé rúgott labdát értékesítettek, eldőlt a mérkőzés 2-0. Az ellenfél visszaállt kontrára és azokkal veszélyeztetett. mi nem tudtunk igazi nagy gólhelyzetet kialakítani. Nem lennék meglepve, ha ez a csapat lenne az egyik fejutó. Nekünk tovább kell készülnünk a hátralévő 5 mérkőzésre!

A további fotók megtekintéséhez a fényképre kell kattintani!