Pénzügyőr SE II. – Hidegkúti SC 2-1 (1-0)

2022.05.08. (vasárnap) 12:15 óra, Kőér utca

Pénzügyőr SE II.: Puskás Bence, Buzás Bálint, Balogh Attila Péter, Duffek Ákos, Romhányi Bálint (Szabó Bence Gergő), Major Patrik Dominik (Pásztor Benedek), Balogh Dávid (Komlódi Marcell), Rainer Máté (Kovács Jenő Ádám), Trencsányi Hunor, Horváth Ádám, Mészáros Dániel (Hári János)

Vezetőedző: Schróth Lajos

Góllövőink: Mészáros Dániel, Szabó Bence Gergő

Vezetőedzői nyilatkozat: A mérkőzés elején az ellenfél teljesen visszaállt és kontrákra rendezkedett be. Nehezen tudtunk  bontani a szervezetten védekező csapat ellen, de a 24. percben harmadszor is rést találtunk amit értékesíteni is tudtunk. A védelem mögé emelt labdát Mészáros Dani higgadtan rúgott a bal felső sarokba, mintegy 8 méterről a balösszekötő helyéről. 1 – 0 Még kb. 10 percig próbáltuk az előnyünket növelni, de ez két alkalommal sem sikerült. Az ellenfelet viszont életre keltettük, mert kibújt a bunkerből és mélységi inditásokkal és előrevágott labdákkal okoztak zavart. Egy alkalommal Puskás óriási bravúrjára volt szükség az egyenlítés elkerülésére. Intő jel!!! A második félidőt úgy kezdtük, hogy az intő jelre pont is került. A bal oldalon mögénk kerültek és a középre adott labdát bevágták. 1 – 1 A végeredmény tudatában azt mondanám a kapott gól jót tett a mérkőzésnek, mert innen kezdve mind a két csapat a győzelemért játszott. Csapatunk a mérkőzés további időszakában több helyzetet alakított ki és ebből egyet értékesített is. Komlódi Marcel egy labdaszerzés után remekül lépett be a játékba és egy jobb oldali támadás végén remekül adott középre, ahol a beadásnál Hári János önzetlenül átlépte a labdát, (ezzel mindenkit becsapva) és a nagyszerű ütembe érkező Szabó Bence a léc alá bombázott. 2 -1 Megérdemelt győzelem, egy nehéz mérkőzésen.