2021.03.21. (vasárnap) 12:15 óra, Kőér utca

Pénzügyőr SE II.: Farkas Csaba, Komlódi Marcell, Hári János (Kovács Gábor), Sásdi Patrik, Balogh Attila Péter, Bálint Olivér Botond, Meczner Krisztián Tamás, Kovács István Márk (Hiba Zoltán), Buzás Bálint, Horváth Ádám (Romhányi Bálint) , Moller József Tibor

Vezetőedző: Schróth Lajos

Góllövőnk: –

9. perc: Veszélyes keresztbe gurítás a kapunk elött, de nincs lövés belőle.

18. perc: Az állás 0-0, mezőny játékkal, kicsi TF fölénnyel, de jól hárítjuk el a támadásokat.

19. perc: Bálint Boti elött adódott helyzet, a gurítása a kapu mellett hagyja el a pályát.

30. perc: Az eredmény nem változott, viszont a játék kiegyenlítődött.

31. perc: Bálint Boti lő fölé 24 méterről.

48. perc: Helyzet a kapunk elött, a labda a strandröpi pályán pattan először.

55. perc: Újabb helyzet a kapunk előtt. A második játékrész eleje a vendégeké.

60. perc: Buzás 25 méteres szabadrúgása életerős, de kb. 1 méterrel fölé száll

62. perc: Farkas hárít szépen egy közeli lövést, szöglet lesz belőle.

67. perc: Romhányi lép pályára Horváth helyett.

72. perc: Gólt rúg a TFSE, les címen érvénytelenítik, marad a 0-0.

73. perc: Fáradunk, újabb labdavesztés a félpályánál, a kontrát követően Farkas véd bravúrral a rövid saroknál.

74. perc: Hári megy le, Kovács Gábor jön be a középpályára.

75. perc: Ismét Farkas, ezúttal egy közeli lövést fog meg magabiztosan.

76. perc: Végre mi is veszélyeztetünk, Buzás szépen lép ki, a visszagurításból Bálint Boti tenné tovább a labdát sikertelenül.

76. perc: Az ellentámadásból, jó passzokat követően lő melle a vendégek játékosa 17 méterről.

78. perc: Eddig bírtuk. Újabb jó passzok a térfelünkön, majd a TFSE csatára szép mozdulattal emel a kapunkba, 0-1.

80. perc: Kovács István helyére Hiba áll be.

86. perc: 22 méterről vendég kapura lövés, a labda a léc tetejét érintve pattan fölé.

90. perc: Balogh helyzetét hárítja bravúrral a vendégek hálóőre.