11. Pest Megyei U11-es Futsal7vége, II. osztály, alsóház, IV. csoport 3. forduló

Pénzügyőr SE – Diósdi TC 1-4 (0-2)
Gólszerzőnk:

Edző: Darai Ádám
Nyilatkozat:
U10-es csapatunk hétvégén befejezte a téli futsal idényét. A csapaton látszott, hogy milyen sokat is adott hozzá a fejlődésükhöz ez a kis teremlabdarúgás. Sajnos viszont nem sikerült győzelemmel zárnunk egyik mérkőzésünkön sem. Első meccsünkön az első 5-8 percben több gólhelyzetett is mi ajándékoztunk az ellenfélnek, akik ki is használták ezeket. Így sajnos nagyon megnehezítettük a saját dolgunkat. Viszont utána volt egy közel 30-35 perc, amikor nagyon szépen játszottunk és sikerült felkapaszkodnunk az ellenfélre. Utána újra sikerült magunkat nehéz helyzetbe hoznunk, így bármennyire is küzdöttek a srácok a pályán nem sikerült pontot mentenünk. Második mérkőzésen jóval összeszedettebben kezdtünk, viszont a kapu előtt nem találtuk a góllövő cipőnket. Ellenfelünk a kevés helyzetét remekül használta ki így a jó játékunk sajnos megint kevés volt. A pályán a játékosok mindent megtettek viszont, a szerencse nem volt velük ezen a napon.