Városi SE Dunakeszi U17 – Pénzügyőr SE U17 0-3 (0-1)

2019. április 13. (szombat) 10:00 óra, Dunakeszi

Pénzügyőr SE: Farkas Csaba – Török Zoltán (Bagi Levente), Andrási Bence (Sajgó Zalán), Héjjas Zsombor (Gombkötő Marcell), Babály Zente, Iványi Áron (Imre Roland), Farkas Domonkos, Selmeczki Máté, Karácsonyi Róbert (Zoller Patrik), Bálint Olivér (Szendrődi Patrik), Városi Gergely

Edző: Nagy Krisztián

Gólszerzőink: Bálint Olivér, Imre Roland, Babály Zente

Edzői nyilatkozat:
Jól kezdtük a mérkőzést, majd fokozatosan egyre jobban mentünk lefele az első játékrészben. A helyzeteink megvoltak, akár el is dönthettük volna a 3 pont sorsát, igaz, ellenfelünknek is akadt 1-2 lehetősége. A második félidőre nagyot javult a játékunk, de a helyzetek értékesítésével akadtak problémáink. Védelmünk stabil volt, ami a meccs 90 percére elmondható. Összességében közepes játékkal – akár nagyobb különbséggel is – megérdemelten győztünk.