Kétgólos hátrányból egyenlítettünk – Pénzügyőr SE U19 – Dunaharaszti MTK U19 2-2 (0-2)

MLSZ Regionális U19 Közép „B” Csoport

2022.11.12. (szombat) 10:00 óra, Kőér utca

Pénzügyőr SE U19 – Dunaharaszti MTK U19 2-2 (0-2)

Pénzügyőr SE: Szűcs András Gábor, Kapala Márk, Terdik Ákos Zoltán (Gál Dávid Krisztián), Kuncz Botond, Járja Erik István, Kovács Tibor Rajmund, Hurubás Kende, Haller Ádám, Kovács Jenő Ádám, Szántó Milán, Király Dominik

Vezetőedző: Vezendi László

Góllövőink: Szántó Milán, Gál Dávid Krisztián

Vezendi László: Nagyon lassan kezdődött a mérkőzés, mind a két csapat a védekezésre helyezte a hangsúlyt, így inkább mezőnyben folyt a játék. Egy előre vágott labda után sajnos ellenfelünk a ziccert kihasználva megszerezte a vezetést. Az első félidő vége előtt, egy szöglet után már kétgólos hátrányban voltunk. A második félidőben sikerült nagyobb sebességre váltani és szépíteni, majd a mérkőzés utolsó percében sikerült kiegyenlíteni, teljesen megérdemelten. A csapatom minden tagja dicséretet érdemel, nagyon nehéz körülmények között mindenki maximumot játszott!