MLSZ III.OSZTÁLY UP KÖZÉP A U 19, Ikarus BSE U19 – Pénzügyőr SE U19 2-1 (1-1)

2022.04.14. (csütörtök) 17:00 óra, Ikarus BSE Sporttelep

Ikarus BSE U19 – Pénzügyőr SE U19 2-1 (1-1)

Pénzügyőr SE U19: Vincze Szabolcs, Buzás Bálint, Hári János, Duffek Ákos (Sásdi Bence Dávid), Szabó Bence Gergő, Albert Gergő (Kovács Jenő Ádám), Homonnay Gergő, Bagyinszki Dominik, Trencsányi Hunor (Sárosi Roland Attila), Rainer Máté, Juhász Áron

Góllövőnk: Szabó Bence Gergő

Edzői nyilatkozat (Ughy Márk): A mérkőzésen belementünk az új időpontba, így tudtuk hogy a BLSZ1-ben játszó U19-es játékosok is játszanak ellenünk, de mi is jó felállásban kezdtük a mérkőzést. A mérkőzés elején sok helyzete volt mindkét csapatnak, egy ilyen helyzetből megszerezte a vezetést ellenfelünk már a 11. percben. Ezek után sorra kihagytuk a ziccereket a lelkesen játszó ellenfelünk ellen, majd a 33. percben Szabó Bence a legnehezebb lehetőségét váltotta gólra egy 18 méteres lövéssel (1-1). Voltak még helyzeteink, de sajnos nem sikerült gólt lőni. A második félidőt jól kezdtük, próbáltunk építkezni, ellenfelünk pedig kontra támadásokkal próbálkozott, és az 58. percben egy labdaszerzést követően újból vezetést szereztek. Próbáltunk egy fokozattal feljebb kapcsolni, sok lehetőségünk is volt, de a mai napon jobban akarta ellenfelünk a győzelmet és egy célfocit játszó  taktikával, motivált játékosaival a mai napon megérdemelten vették el a veretlenségünket, ami fájó számunkra. Feldolgozzuk, kielemezzük a vereség okát és tovább küzdünk a bajnoki címért, amire reális esélyünk lehet, ha fejben rendezni tudjuk magunkat!