2022.10.15. (szombat) 10:00 óra, Kőér utca

Pénzügyőr SE: Szűcs András Gábor, Kapala Márk (Zsámboki Erik), Terdik Ákos Zoltán (Haller Ádám), Molnár Milán, Murgu Márk Stefán, Jeránek Bálint (Kovács Tibor Rajmund), Furus Dániel Szilárd (Nagy Botond Balázs), Sáska Tamás, Ormos Bálint, Szántó Milán (Gál Dávid Krisztián), Király Dominik

Vezetőedző: Vezendi László

Góllövőink: Furus Dániel Szilárd, Ormos Bálint, Király Dominik

Vezendi László: A mérkőzést az első perctől irányítottuk. Jó tempóban játszottunk az első félidőben, de sajnos kevés helyzetet tudtunk kialakítani és ha oda is kerültünk a kapu elé nem volt megfelelő a koncentráció. Ahogy lenni szokott, az első félidő végén egy kontrából gólt kaptunk. A második félidő legelején egy szabadrúgás után több hibát is vétettünk, amit ellenfelünk kihasznált így már 0-2 volt. Még nagyobb tempóra kapcsoltunk és kapu előtt is megjött a pontosság, amivel sikerült megfordítani a mérkőzést, így megérdemelt győzelmet arattunk, mert jól játszottunk, de nem szabad senkinek sem 2 gólos előnyt adni.