Két meccset is behúzott U11-es futsal csapatunk

Az U13 sajnos kikapott soros fellépésén.

Vasárnap két futsal alakulatunk vett részt újabb mérkőzéseken. A Köteles László által irányított U11 mindkét találkozóját megnyerte Kistarcsán. Az Ilyés Máté vezette U13 sajnos alulmaradt Budaörsön. Nézzük meg a meccsek részleteit és az edzők értékeléseit!

Futsal U11 éves tornasorozat tavaszi 4. csoport, 3. forduló, Kistarcsa, Városi Sportközpont:

Pénzügyőr SE-Pestújhelyi SC 3-2

Gól: Lingurár, Ocsovai, Kovács

Palsport Kft.-Vecsés-Pénzügyőr SE 1-3

Gól: Linguár, Vincze, Dányi

Pénzügyőr SE: Kovács K. – Lingurár, Kovács M., Ocsovai, Sänger. Cserék: Dányi, Stéger, Szabó, Vincze. Edző: Köteles László.

Köteles László:Egy nagyon fordulatos meccsen szereztük meg a győzelmet. Vezettünk, aztán döntetlen, majd vezetett az ellenfél, megint döntetlen, végül mi vezettünk és a végéig ki sem adtuk a kezünkből. Mindenki kivétel nélkül kivette a részét a győzelemből, és külön öröm, hogy sikerült „visszavágnunk” az előző óriási vereségért. A második mérkőzésen meglátszott, hogy a két meccs közt majdnem 2 óra telt el, így álmosan kezdtük a találkozót és kaptunk is egy gólt. Rengeteg szabálytalanság volt az ellenfélnél, ami a sokadik után kisbüntetőt ért, értékesítve kiegyenlítettünk. Ennek köszönhetően felébredtünk, és ez után már nem sok kérdés volt a találkozóval kapcsolatban, csak a számszerű végeredmény. Igaz, rengeteg helyzetet kihagytunk, de az tisztán látszik már, hogy amit újonnan tanultak a fiúk, azt már biztosan alkalmazzák versenyhelyzetben. Gratulálok a csapatnak és ugyanezen az úton megyünk tovább!

Futsal U13 tavaszi 1. csoport, 4. forduló, Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok:

Aramis SE-Pénzügyőr SE 14-6 (10-1)

Pénzügyőr SE: Barna – Kabai, Jankovics, Szabó, Tompos-Hakkel. Cserék: Gebei, Bodnár. Edző: Ilyés Máté.

Gól: Bodnár (4), Kabai, Gebei

Ilyés Máté:Egy kifejezetten tanulságos mérkőzésen vagyunk túl, ahol az első félidőben (10-1) még kerestük a ritmust. Az előző napi nagypályás meccs érezhetően benne maradt a lábakban, így sem fejben, sem fizikálisan nem tudtunk időben reagálni az ellenfél gyors, futsalspecifikus támadásaira. A srácokat dicséri ugyanakkor a szünet utáni tartásuk nem adták fel, rendeztük a sorokat, és a második játékrészt fáradtan is sikerült 4-5-re megnyernünk. Bár ez egy másik sportág, a jövőben igyekszünk orvosolni a hibákat, és felvenni a versenyt a speciálisan teremre készülő csapatokkal is.