Búcsúzunk az NB III-tól

A Szekszárd elleni döntetlennel végleg megpecsételődött csapatunk sorsa. Vasárnap a Szekszárdot fogadta felnőtt együttesünk az NB III Dél-Nyugati-csoportjának utolsó előtti, 29. körében. Szerettünk volna szépen elköszönni közönségünktől. A korai tapogatózó …

Búcsúzunk az NB III-tól Tovább >