Bücs Zsolt vette át NB III-as együttesünk irányítását.
Mint ismert, szerdán hivatalosan eldőlt, hogy a férfi felnőtt labdarúgó csapatunkat az elmúlt 3 fordulóban irányító Csábi József az NB II-es Ajkánál folytatja. Nem tétlenkedtek klubunk vezetői, csütörtökön eldőlt, hogy Bücs Zsolt veszi át együttesünk felkészítését.
Az egykor a Nyíregyháza, a Debrecen a Rába ETO, illetve a Vasas színeiben az NB I-ben 174 alkalommal pályára lépő, 2 ízben hazánk válogatottjának szerelését is magára öltő szakember a honi élvonalban másodedzőként megfordult a DVSC-nél, az MTK-nál, illetve a Mezőkövesdnél, míg vezetőedzőként többek között a III. Kerületet, a Dabast, a Sopront, és legutóbb a Dorogot is dirigálta.
A 62 esztendős, UEFA Pro Licence-vel rendelkező tapasztalt szakember immáron a Pénzügyőrt segítheti tudásával, a Siófok ellen mutatkozhat be a kispadon. Köszöntjük új állomáshelyén és minél sikeresebb szereplést kívánunk!