Pénteken edzőmeccsen vesz részt a felnőtt
A szintén NB III-as Budaörsöt fogadjuk a Kőér utcában. Mint ismert, férfi felnőtt labdarúgó csapatunk múlt vasárnap a PEAC ellen begyűjtötte első bajnoki győzelmét az NB III Dél-Nyugati-csoportjában. Ezen a …
Pénteken edzőmeccsen vesz részt a felnőtt Tovább >





